Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)  (Αναγνώστηκε 1482 φορές)

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 14:27:μμ »
Καλημέρα φίλοι μου και καλό Σ/Κ

Δέν θα σας κουράσω με φλυαρίες,θα μπω απ'ευθείας στο ψητό.

Επιλέγουμε μια ομάδα από οποιαδήποτε πρωτάθλημα,που να μην είναι ούτε κλάψε-με μάνα κλάψε-με μια νύχτα με φεγγάρι,αλλά ούτε και Κάθριν Ζέτα Τζόουνς,με λίγα λόγια να βλέπετε κάπως βρέ αδερφέ.
Στό παράδειγμα παρακάτω έχω επιλέξει την Κρίσταλ Πάλας απο την περυσινή σεζόν.
Σε αυτή τη χρονιά η Κρίσταλ Πάλας πέτυχε 11 νίκες και είχε 27 μή νίκες,δηλαδή (ήττες-ισσοπαλίες)
Αν κάποιος αποφάσιζε να ποντάρει πέρυσι απο την πρώτη αγωνιστική μέχρι την τελευταία (από 10 ευρώ π.χ το ποντάρισμα) υπέρ της Παλάς θα είχε
στο τέλος της σεζόν κέρδος ενα διόλου ευκαταφρόνητο ποσόν της τάξης των (164,50 ευρώ)
Θα μου πεί κανείς ... ρε φιλαράκι θα παίζω μια χρονιά για να βγάλω 164,5;;; που είναι το σασπένς;;; που είναι όλα αυτά που χαρακτηρίζουν την ασχολία μας (μελέτη;;; αδρεναλίνη;;; αντιπαράθεση;;; και στήν τελική η συνήθεια που έγινε λατρεία (δηλαδή) ο κουβάς;;;)...εν μέρη να το δεχτώ...αλλά αμέσως μετά σκέφτομαι οτι και το στοίχημα είναι μια "επιχείρηση" και όπως όλες οι επιχειρήσεις τζιράρουν χρήμα...άλλες είναι μεγάλες και ρίχνουν μπόλικο άλλες είναι μεσαίες και ρίχνουν μεσαία πράγματα και άλλες είναι μικρές του 0,50 και του 1,00...όλες όμως είναι σεβαστές,και όλες θέλουν να επιζήσουν,και γιατί οχι να διευρυνθούν,γι αυτό θέλει στρατηγική και στόχους,άλλωστε στην καθημερινότητα μας,στίς δουλειές μας,δεν μας έχουν ζαλίσει τα παπάρια με τούς στόχους; εκεί γιατί ακολουθούμε σαν πρόβατα; γιατί φοβόμαστε μη χάσουμε τη δουλειά μας,τον εαυτό μας όμως γιατί τον αδικούμε; γιατί πολύ απλά δεν είμαστε πειθαρχημένοι ως τζογαδόροι.

Αυτά πρός το παρών,και συγνώμη αν σας κούρασα με την πολυλογία, ψάξτε λίγο όσοι δεν έχετε ασχοληθεί το θέμα,αλλά και όσο έχετε ασχοληθεί,θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες σας,νομίζω αξίζει τον κόπο.
Γιατί όπως λέει και ο Κύρ-Ζαχαρίας εδώ δεν παίζουμε περνά-περνά η μέλισσα  :P :P :P
Καλό Σ/Κ

"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 14:45:μμ »
Καλησπερα φιλαρακι.
Καταρχην αυτα τα 164 ευρω δεν ειναι απολυτο οτι θα τα πιασεις καθως θα χασεις και σημεια.
Επισης  οι μεταβολες αποδοσεων ακομη και εαν πιασεις ολες τις νικες  μπορουν να σου δωσουν λιγοτερο χρημα.
Εγω θα το επαιζα αλλιως.
Θα μελετουσα ενα πρωταθλημα και θα διαλεγα καθε αγωνιστικη μονο μια ομαδα Outsider με μεγαλη αποδοση και θα την ρισκαρα αλλα με τον εξης τροπο.
Εστω οτι θα πονταρα 10 ευρω.
Θα επαιζα την ισοπαλια με γκολ που παντα δινει πανω 4.00 αποδοση τοσα χρηματα απο το 10ευρω  ωστε να παρω ολο το κεφαλαιο πισω και τα υπολοιπα χρηματα θα τα ρισκαρα στο outsider για νικη.

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 14:54:μμ »
THEO τα χαμένα έχουν αφερεθεί,και τα κέρδη επίσης έχουν υπολογιστεί,αν δείς τη φωτό που εχω βάλει θα καταλάβεις τι εννοώ.
"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 14:57:μμ »

Οκ αρα καθαρό κέρδος.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 19:37:μμ από THEO-007 »

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 15:04:μμ »
 ;) ;) ;) και προπάντων χωρίς πρόβλεψη.
"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Γιάννης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 375
  • Ενάντια στους BOOK
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 16:32:μμ »
Αγαπητέ Playmobet, καλά τα λες.
Και για την δουλειά, και για την οικογένεια και για τους στόχους.
Στο στοίχημα όμως για να κερδίσεις θέλεις πρόβλεψη.
Οπως προβλεπεις για την δουλεια, την οικογένεια και τους στόχους σου, έτσι θέλει και το στοίχημα.
Αρα χωρίς πρόβλεψη, αδικείς τον εαυτό σου στο στοίχημα.
Στο στοίχημα, οχι στον τζογο γενικότερα.
Αμα καποιος παίζει ζάρια, δεν μπορεί να κάνει πρόβλεψη.
Ασε, που στον τροπο που αναφέρεις, κάνεις πρόβλεψη. Στην επιλογή ομάδας.
Επειδή πολλοί αναφέρουν την έκφραση "χωρίς προβλεψη" θελω να τους πω την σκέψη μου
Παμε τωρα σε εναν ο οποίος είναι άσχετος με το στοίχημα στο ποδόσφαιρο , αλλά κόβει το μυαλο του και θέλει να βγάλει λεφτά.
Τί πρέπει να κοιταξει πρώτο;
Στατιστική μελέτη και ανάλυση αποδοσεων του booker.
Αυτό είναι ο βοηθός του.
Δεν κοιτάει να παίξει την μεγαλυτερη απόδοση π.χ ανατροπη 1-2 που δίνει 30 στον αγώνα σε 10αδες  παρολι γιατί δεν θα του κάτσουν ποτέ. Αυτο το ξέρει οποιος έχει δει λιγο στατιστικά αποτελεσμάτων.
Ολοι στηρίζονται στην στατιστική που κανουν συστήματα. Και οσο πιο πλούσια στατιστική βλέπεις, τοσο πιο λογικά βλέπεις καποιες αποδόσεις.
Το θέμα μας είναι να παίζουμε λογικά με οσο το δυνατόν λιγοτερες στήλες για να μεγιστοποιουμε το κέρδος μας.
Οι οροι που βαζουμε για καθε συστημα πρέπει να είναι λογικοί.
Οχι απλα για να κόβουν στήλες. Και ο λογικός όρος συστηματος, δεν θα λεγόταν έτσι, αν δεν βασιζόταν στην στατιστική.
Καλη συνέχεια σε οτι κι αν κάνεις

summi

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 16:53:μμ »
Φίλε Playmobet το κέρδος είναι 54,50 ευρώ κι όχι 164,50 γιατί πρέπει να αφαιρεθούν ακόμη τα 10 ευρώ των 11 κερδισμένων δελτίων. Απλώς σαν παρατήρηση. Αλλά και πάλι έχει ένα μικρότερο κέρδος.

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 16:57:μμ »
Δεν συμφωνώ φίλε αλλά δεν πειράζει,ο καθένας έχει τη γνώμη του,έτσι λειτουργούν οι πολιτισμένες κοινωνίες.
Και οχι μόνο δεν συμφωνώ Γιάννη,δεν συμφωνώ σχεδόν στο 90% της απάντησης σου.
Πίστεψε με δεν εχω βγάλει ποτέ άκρη με τις αποδόσεις των ΒΟΟΚ,ούτε τις θεωρώ πλέον βοηθό μου,κάποτε ίσως να είχα την ουτοπία,αλλά σήμερα το 2022 οχι.
Επίσης προφανώς απο τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω οτι εσυ στηρίζεσαι πολύ στα πιο πάνω,κι εδω έρχομαι να σε ρωτήσω...νιώθεις γενικότερα κερδισμένος στη μάχη σου με τον εαυτό σου;;; γιατί αντίπαλος μας δεν είναι ο ΒΟΟΚ,ο εαυτός μας είναι με τις κακές μας επιλογές.
Και αν νιώθεις κερδισμένος η πολύ πιθανό και να είσαι δώσε μου τα φώτα σου,γιατί στο στοίχημα αλλά και στη ζωή όπως είπαμε πιο πάνω δίνω βάση μόνο στις πράξεις και καθόλου στις θεωρίες.

Την καλησπέρα μου.

"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #8 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 19:37:μμ »
Παράθεση
Πίστεψε με δεν εχω βγάλει ποτέ άκρη με τις αποδόσεις των ΒΟΟΚ,ούτε τις θεωρώ πλέον βοηθό μου,κάποτε ίσως να είχα την ουτοπία,αλλά σήμερα το 2022 οχι.

Aδερφε εχεις απολυτο δικιο. Απλα αυτος ηταν ενας εντελως χαζος τροπος για να βγαινουν σημεια.
Και θα σου πω ενα πραγμα που ισως δεν γνωριζει κανεις.
Αυτος ο τροπος προγνωσης ξεκινησε απο το φορουμ του BETANALYSIS  και διαδοθηκε αστραπιαια σαν φοβερος τροπος προγνωσης.
Και οταν τσιμπησαν τα κοροιδα το τυρακι και παθιαστηκαν με την μαλακια αυτη τοτε εμφανιστηκε το SOCCERBOX και τους μαδησε στις συνδρομες.
Απο κει και περα και αλλοι ξυπνιοι διαβασαν το κολπο οτι εχει χρημα αλλα και βλακες και εμφανιστηκαν και αλλα συνδρομητικα οπως το BETVIRUS κλπ με διαφορετικη μεν τακτικη αλλα πανω στο ιδιο κολπο.
Το θεμα ειναι οτι οι μπουκαδορικες εταιριες ειναι σαν τους χαμαιλεοντες και πισω απο τετοιες δηθεν βλακωδεις τεχνικες  μετετρεψαν πια τις αποδοσεις τους προς οφελος τους και παλι.

Σχετικα με τα στατιστικα θα πω ενα πραγμα.
Στην προγνωση τελικων σημειων ειναι τελειως αχρηστα.
Ειναι ομως και εδω χρησιμα εργαλεια γκανιοτας για τους μπουκ πανω στα ειδικα στοιχηματα.
Τα ειδικα στοιχηματα τα οποια εμφανιστηκαν για τον απλουστατο λογο να αποτρεψουν τον κοσμο απο το να παιζει τελικα σημεια.
Το ζουμι ειναι στα τελικα σημεια.
Πουθενα αλλου.
Και ειδικα στο να μαθεις να κυνηγας μεγαλες αποδοσεις σε τελικα σημεια.
Εκει αν δουλεψει ο παικτης σωστα ο μπουκ θα χανει.
Αλλα δυστυχως συμβαινει το αντιθετο.
Ο παικτης δεν ειδε την φακα αλλα το τυρι το ειδε.

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 19:41:μμ από THEO-007 »

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #9 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 19:46:μμ »
Κατ' αρχήν θα πω ότι η Πάλας είναι ομάδα ασανσέρ. Ικανή για το καλύτερο και το χειρότερο. Κοιτώντας λίγο τα αποτελέσματα βγάζω το συμπέρασμα ότι όλο το θετικό ποσό, ήταν μία νίκη επί της Σίτυ. Αυτή είναι η διαφορά με άλλες μικρομεσαίες. Μία νίκη που σου δίνει λεφτά φυσικά...Δεν ξέρω πόσες τέτοιες ομάδες υπάρχουν στην Ευρώπη, που μπορούν να νικήσουν μεγάλους σε τέτοιες αποδόσεις.

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 20:11:μμ »
Παράθεση
Πίστεψε με δεν εχω βγάλει ποτέ άκρη με τις αποδόσεις των ΒΟΟΚ,ούτε τις θεωρώ πλέον βοηθό μου,κάποτε ίσως να είχα την ουτοπία,αλλά σήμερα το 2022 οχι.

Aδερφε εχεις απολυτο δικιο. Απλα αυτος ηταν ενας εντελως χαζος τροπος για να βγαινουν σημεια.
Και θα σου πω ενα πραγμα που ισως δεν γνωριζει κανεις.
Αυτος ο τροπος προγνωσης ξεκινησε απο το φορουμ του BETANALYSIS  και διαδοθηκε αστραπιαια σαν φοβερος τροπος προγνωσης.
Και οταν τσιμπησαν τα κοροιδα το τυρακι και παθιαστηκαν με την μαλακια αυτη τοτε εμφανιστηκε το SOCCERBOX και τους μαδησε στις συνδρομες.
Απο κει και περα και αλλοι ξυπνιοι διαβασαν το κολπο οτι εχει χρημα αλλα και βλακες και εμφανιστηκαν και αλλα συνδρομητικα οπως το BETVIRUS κλπ με διαφορετικη μεν τακτικη αλλα πανω στο ιδιο κολπο.
Το θεμα ειναι οτι οι μπουκαδορικες εταιριες ειναι σαν τους χαμαιλεοντες και πισω απο τετοιες δηθεν βλακωδεις τεχνικες  μετετρεψαν πια τις αποδοσεις τους προς οφελος τους και παλι.

Σχετικα με τα στατιστικα θα πω ενα πραγμα.
Στην προγνωση τελικων σημειων ειναι τελειως αχρηστα.
Ειναι ομως και εδω χρησιμα εργαλεια γκανιοτας για τους μπουκ πανω στα ειδικα στοιχηματα.
Τα ειδικα στοιχηματα τα οποια εμφανιστηκαν για τον απλουστατο λογο να αποτρεψουν τον κοσμο απο το να παιζει τελικα σημεια.
Το ζουμι ειναι στα τελικα σημεια.
Πουθενα αλλου.
Και ειδικα στο να μαθεις να κυνηγας μεγαλες αποδοσεις σε τελικα σημεια.
Εκει αν δουλεψει ο παικτης σωστα ο μπουκ θα χανει.
Αλλα δυστυχως συμβαινει το αντιθετο.
Ο παικτης δεν ειδε την φακα αλλα το τυρι το ειδε.


Συμφωνώ απόλυτα THEO και προσυπογράφω,είχα πέσει κι εγω σε αυτή την "παγίδα" που λές και ενώ σπαταλούσα ατελείωτες ώρες με δοκιμές στο excel και τα σχετικά,που τα έχουμε δοκιμάσει όλοι λίγο-πολύ,με αποτέλεσμα να μπερδευτώ πιο πολύ παρά να βοηθηθώ.
Η αλήθεια είναι οτι πούλαγε και πουλάει πολύ αυτή η μέθοδος πρόγνωσης,αλλά θεωρώ οτι είναι άνθρακας ο θησαυρός,γιατί όπως πολύ εύστοχα ανέφερες οι στοιχηματικές προσάρμοσαν τα καρέ των αποδόσεων στα δικά τους μέτρα και σταθμά,και πάει λέγοντας.
"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 22:20:μμ »
Οι στοιχηματικες πάντα θα ανανεωνουν το στυλ τους αδερφέ για να χάνει ο παικτης. Απο κει και πέρα όσοι ξύπνησαν ξύπνησαν. Τους αλλους τους τρώει η μαρμαγκα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 26, 2022, 20:27:μμ από THEO-007 »

efthimis

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 115
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #12 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2022, 20:11:μμ »

Σε καλωσορίζω και εγώ playmobet και σου εύχομαι ότι καλύτερο στη ζωή σου.
Καλή η ιδέα σου αλλά για πες μου, με τι κριτήρια θα επιλέξεις εκ των προτέρων τη σωστή ομάδα;
Τέλος πάντων το ότι σκέφτηκες κάτι και το μοιράστηκες είναι πολύ θετικό και μακάρι να το έκαναν και άλλοι γιατί μου έδωσες το έναυσμα αντιπρότασης.

Σαν αντιπρόταση λοιπόν που αξίζει και το ρίσκο καταθέτω την εξής τακτική.
Επιλέγω μια ομάδα που θέλω να κάνει μια ανατροπή ημιχρόνου υπέρ της ας πούμε ( 2/1 ) απόδοσης 20.00
Είμαι πολύ απαιτητικός και θέλω κάθε φορά που την ποντάρω με 1 ευρώ να κερδίζω τα 19 ευρώ.  (χαχαχαχαχα ωραίο !!!!)

Είμαι όμως πολύ άτυχος και η ανατροπή γίνεται την 22η αγωνιστική. Έχω ήδη ποντάρει 376.53 ευρώ (περίπου όσα έχεις ποντάρεις στο παράδειγμά σου) και τι θα πάρω;
Θα πάρω 418.00 ευρώ δηλαδή όσα θα έπαιρνα αν ποντάριζα από 1 ευρώ σε κάθε μια από  τις 22 αγωνιστικές και κέρδιζα και τις 22 αγωνιστικές από 19 ευρώ.
22 ευρώ Χ 20 απόδοση = 440 ευρώ – 22 ευρώ = 418.00 ευρώ καθαρό κέρδος.


GP   Res   F1-Odd   Tziros   Tamio
1    L   20,00    1,00    20,00
 2    L   20,00    2,05    41,05
 3    L   20,00    3,16    63,21
 4    L   20,00    4,33    86,54
 5    L   20,00    5,55   111,10
 6    L   20,00    6,85   136,94
 7    L   20,00    8,21   164,15
 8    L   20,00    9,64   192,79
 9    L   20,00   11,15   222,94
10    L   20,00   12,73   254,67
11    L   20,00   14,40   288,07
12    L   20,00   16,16   323,23
13    L   20,00   18,01   360,25
14    L   20,00   19,96   399,21
15    L   20,00   22,01   440,22
16    L   20,00   24,17   483,39
17    L   20,00   26,44   528,83
18    L   20,00   28,83   576,66
19    L   20,00   31,35   627,01
20    L   20,00   34,00   680,01
21    L   20,00   36,79   735,80

22    W   20,00   39,73   794,53
            
   K / Z   Stoxos   Tziros   Tamio
   418,00   418,00   376,53   794,53


...Πιστεύω να έγινα κατανοητός
Συνοψίζοντας
Όποια αγωνιστική έρθει η επιτυχία ισχύει: τζίρος Χ άθροισμα αποδόσεων – τζίρος = κέρδος

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #13 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2022, 20:39:μμ »
Kαλησπέρα Ευθύμη.
Προσωπικά το κριτήριο μου θα ήταν,όχι μεγάλο όνομα Π.Χ Αγγλία (Ο-Χ-Ι)----> ΣΙΤΙ,ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ,ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ,ΑΡΣΕΝΑΛ,ΤΣΕΛΣΙ,ΤΟΤΕΝΑΜ κ.λπ θα ήταν π.χ ΒΙΛΑ,ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ,ΕΒΕΡΤΟΝ,ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ,ΓΟΥΛΒΣ,με λίγα λόγια απο τη Βαθμολογία (πάντα) της περασμένης χρονιάς θα επέλεγα μια απο τις θέσεις 7-14.
Και το ημίχρονο τελικό δεν είναι κακή ιδέα απλά μάλλον θέλεις πιο πολύ χρήμα για να το υποστηρίξεις κατά τη γνώμη μου.
"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Απ: ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑΝ 164,50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΧΙ;;; (ΜΠΕΪΖΑΝΗΣ)
« Απάντηση #14 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2022, 20:45:μμ »
Οι μεγάλες αποδόσεις έχουν το μειονέκτημα να εμφανίζονται πολύ αραιά.
Έχουν το προνόμιο όμως να σου δίνουν δικαίωμα να προσαρμόσεις το ποντάρισμα.
Μπορώ να παίξω ας πούμε από το ποντάρισμα 1 ως 10 με 1 ευρώ και μετά από το 11 ως το 20 να παίξω 2 ευρώ. Αν περάσει στο 20ο ποντάρισμα, τοτε θα έχω παίξει 10*1+10*2=30 ευρώ και θα έχω πάρει 40 ευρώ.