Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Φόρμα τοποθέτησης συστημάτων για εκτύπωση 1000 δελτία - Χατζόπουλος Δημόκριτος -  (Αναγνώστηκε 56016 φορές)

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: ΦΟΡΜΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ 1000 ΔΕΛΤΙΑ!!!
« Απάντηση #60 στις: Ιουλίου 26, 2020, 14:57:μμ »
Αρχή τού νέου τρόπου σκέψης είναι να χτυπάμε στην παραγωγή με ένα πρως δύο τρία η κ τέσσερα τα λεφτά μάς.. Από εκεί και μετά βάζουμε παραπάνω πολλαπλάσιαστη...  Ο τρόπος επαληθεύετε στο 100%
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2020, 15:00:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

dioklis

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 11
Απ: ΦΟΡΜΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ 1000 ΔΕΛΤΙΑ!!!
« Απάντηση #61 στις: Ιουλίου 26, 2020, 17:57:μμ »
Εγω συμφωνω με την αρχη ενος νεου τροπου σκεψης και ειδικοτερα εαν μπορει να συνδυαστει με καποιο τροπο (εαν υπαρχει)  που να προσεγγιζει την επαληθευση  των σημειων

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: ΦΟΡΜΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ 1000 ΔΕΛΤΙΑ!!!
« Απάντηση #62 στις: Αυγούστου 11, 2020, 12:07:μμ »
Ένα παλιό σύστημα που είχα φτιάξει και δεν το έχω δημοσίευση... Εάν βρείτε κάπου λάθος αναφέρετετο....

http://www.mediafire.com/file/hx6j7ht0xrse1l8/5_%25CE%25A4%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%25A0%25CE%259B%25CE%2595%25CE%25A3-5_%25CE%2594%25CE%2599%25CE%25A0%25CE%259B%25CE%2595%25CE%25A3-1_%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2591%25CE%259C%25CE%25A4%25CE%2591%25CE%25A1_%25CE%2593%25CE%2599%25CE%2591_8%25CE%2591%25CE%2594%25CE%2591_%25CE%25A3%25CE%2595_64_%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2597%25CE%259B%25CE%2595%25CE%25A3.xlsm/file
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 11, 2020, 18:38:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Ενα πολυ ομορφο που εχει αυτο το σαιτ και το οποιο αγαπησα απο την πρωτη στιγμη ειναι οτι μου βγαζει το παλιο Προπο πανω στο στοιχημα αλλα και οταν βγαινουν παιδια και προτεινουν διαφορετικους τροπους παιχνιδιου απο τους κλασσικους. Προσωπικα πιστευω οτι προγνωση σημειων δεν υπαρχει πια εκτος μονο εαν ασχολεισαι αποκλειστικα με τα πρωταθληματα μιας μονο χωρας, δηλαδη με ενα στυλ παιχνιδιου. Για μενα εαν ξεφυγεις απο αυτο εισαι χαμενος απο χερι σε θεμα προγνωσης. Πιστευω ακραδαντα οτι τα αγγλικα πρωταθληματα ξεφευγουν απο αυτη την στενωπο και εαν τα παρακολουθας απο κοντα μπορει να κανεις πολυ μεγαλες νικες αν και προγνωστικα ειναι πολυ δυσκολα λογω της νοοτροπιας που εχουν. Για τον λογο αυτο προσπαθησα να βρω εναν τροπο που να παιζει χωρις προγνωστικα και να κυνηγαει μακροχρονια. Το ποδοσφαιρο ετσι οπως το καταντησανε ειναι για κλαματα πλεον οποτε νομιζω οτι ο μονος σωστος τροπος ειναι το παιχνιδι μονο με τριπλες, ουτε καν με διπλες. Για μενα η βασικη στηλη εχει πεθανει πλεον και σε καποιο συστημα για μενα παιζουν μονο οι εναλλαγες, τα συμμετρικα και τα παραγωγα. Χαιρομαι ομως οταν βλεπω παιδια να δημοσιευουν τροπους παιχνιδιου εστω και με τον τροπο αυτο. Οντως το φορουμ αυτο ειναι κατι το εντελως διαφορετικο και ξεφευγει απο τα κλασσικα. Ναι, πιστευω οτι η νικη μακροχρονια εδω ειναι εφικτη. Μακραν το καλυτερο φορουμ στοιχηματος αλλα θα ηθελα να δω μεγαλυτερη συμμετοχη σε ποστ εδω μεσα. Εχω γυρισει δεκαδες φορουμ στοιχηματικα εντος και εκτος ελλαδος. Αυτο το στυλ ειναι το μοναδικο που μπορει να δωσει κατι θετικο αλλα να σε κανει και να σκεφτεις προσωπικους τροπους παιχνιδιου.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 11, 2020, 21:19:μμ από THEO-007 »

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Σύστημα 16 διπλές για 10αδες το σύστημα είναι του Φιλλα η του Doktor δεν θυμάμαι..  Το πέρασα στην εκτύπωση και το έκανα μετατροπή με τον δικό μου τρόπο σκέψης.. Αντί για 10 αγώνες έβαλα 24 αγώνες μέσο όρο απόδοσης του κάθε αγώνα 1.10 έως 1.34... Δεν έχει σημασία τι επηλογη επιλέγουμε αλλά προσπαθούμε να πέραση στο 100% η κάθε εύκολη επιλογή.. Αφού δοκίμαζα εικονικά λοιπόν ειρθε η ώρα τής πράξης.. Όπως ξανά ανέφερα και σε παλιότερες αναρτήσεις προσπαθούμε να περάσουμε πολλά δελτία κερδισμένα με μικρό κέρδος το κάθε δελτίο όπου στο σύνολο μαζικά θα είναι μεγαλύτερο από το αρχείο κεφάλαιο όλον των δελτίων... Φανταστείτε έσοδα έξοδα για το κάθε δελτίο.. Και έσοδα έξοδα μαζικά... Από τους 24 αγώνες που επέλεξα χορις να τα δω λεπτομεριακα... Πέρασα τούς 21... Εάν περνούσαν κ 24 θα κέρδιζαν κ τα 16 δελτία... Πάμε να χτυπήσουμε στην παραγωγή...  Έδωσα 16 δελτία επί 0.25 λεπτά στο κάθε δελτίο =4 ευρώ έξοδα.. Το κάθε δελτίο θα μου έδινε από 1.90 έως και 2.30 ευρώ έσωδα... Αφού μου τα πέρασε ο πράκτορας πήρα το κινητό κ με την εφαρμογή του οπαπ τα σκαναρα και τα έβαλα μέσα στην εφαρμογή... Ταυτόχρονα έβλεπα κ τα παιχνίδια όταν έπαιζαν.. Με το πού έπιασα 4 παιχνίδια στο κάθε δελτίο μου πετούσε σε όλα κασ άουτ το διπλάσιο ποντάρισμα.. Οπότε εάν ήθελα τα έκλεινα όλα κ έβγαζα κέρδος διπλασιασμού από το κάθε δελτίο κ μαζικά 8 δηλαδή.. Κ όσο τα άφηνα ανέβαινε το κας άουτ... Το άφησα να δω την συμπεριφορά.. Εάν περνούσαν κ 24 εύκολοι αγώνες-συντελεστές θα μου αποφερε κέρδος 16 δελτία επί 2ευρο στο κάθε δελτίο =32 ευρώ... Τελικά πέρασαν 3 και μού έδωσε 6 ευρώ μόνο... Το σύστημα ειταν δοκιμαστικό και επαληθεύτηκε...  Ειταν μια ιδέα... Ειταν μία σκέψη... Και έγινε πράξη με πολύ κόπο.. Στόχος τώρα είναι με αυτόν τον τρόπο σκέψης να έχω κέρδος στο κάθε δελτίο 100 ευρώ μέχρι 1000...  Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο...

Χατζόπουλος Δημόκριτος
Ρόδος

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
. Το πινακάκι μας δείχνει που χάθηκαν αναλυτικά τα παιχνίδια... Και που μας έδωσε νικήτριες στήλες...  Υπόψη τα παιχνίδια είναι οριζόντια... Και οι αγώνες είναι 24 και όχι 10..
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 27, 2020, 20:25:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493

aggelinos

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
Απ: ΦΟΡΜΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ 1000 ΔΕΛΤΙΑ!!!
« Απάντηση #68 στις: Αυγούστου 28, 2020, 11:35:πμ »
                                              ΜΕΝΟΥΜΕ  ΣΠΙΤΙ   


Μιας και δεν μπορούμε να βγούμε από το σπίτι καιρός να ασχοληθούμε με το άθλημα μας!!
Σας  ανεβάζω τον τρόπο σκέψης μου που επαληθεύει  τους όρους ..   εάν κατανοήσετε τον τρόπο σκέψης το σύστημα είναι αχαστο και παραγωγικότατο και μπορούμε να παντρέψου με πολλές ιδέες  και να κάνουμε πατέντες επάνω σε πατέντες  ακόμα και με πολύ μικρές απόδοσης έχει κέρδος! Και φανταστείτε να το κάνουμε Α Χ Β  με το ίδιο σύστημα τι παραγωγικότητα θα έχουμε!..... προσπαθούμε να βγάλουμε τις προβλέψεις  σε (ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ) μορφή στης κάθετες στήλες !Πχ για τον πρώτον αγώνα  μπορούμε να βάλουμε από έναν αγώνα έως και τρεις αγώνες είτε διαφορετικούς με διαφορές προβλέψεις είτε έναν ! αυτό είναι στην επιλογή του καθενός μας!.. διπλά έχει ένα πινακάκι όπου μας βοήθα να έχουμε εικόνα πως κινητέ το σύστημα για τον κάθε αγώνα σε οριζόντια  μορφή.. δηλαδή τη συχνότητα έχει η επιλογή  σε οριζόντια μορφή!.. της στήλες μπορούμε να της σηκώσουμε στο άπειρο και να έχουμε κέρδος  και να πληρωνόμαστε πολύ δελτία με μικροποσά όπου στο γενικό σύνολο θα είναι ένα πολύ ικανοποιητικό ποσό!...
Το σύστημα αυτό το έχω πέραση κ στην εκτύπωση και θα το δημοσιεύσω  όταν κάνω κάποιες μικρολογείς !.  μπορούμε να το κάνουμε αντικατάσταση σε άλλα τα συστήματα του batiste με τον ίδιο τρόπο σκέψης! Προσοχή όταν βάζουμε κωδικό αγώνα  και επιλεγούμε την επιλογή που θέλουμε ενημερώνουμε και τον συντελεστή ακριβός από διπλά για να μας ενημερώνει την ανάπτυξη όπου όταν ολοκληρώσουμε την ανάπτυξη στο τέλος θα έχουμε τον γενικό συντελεστή του κάθε δελτίου! Και χειροκίνητα μπορούμε να αλλάξουμε το ποντάρισμα μας  και αυτόματα θα βλέπουμε το τελικό ποσό στόχου του κάθε δελτίου !!!
   Εδώ θέλει λίγη προσοχή!. Κατεβάζουμε την εφαρμογή του όπα στο κινητό μας όπου να μπορούμε  να σβανάρουμε τα δελτία μας και να βλέπουμε τι κος  άουτ μα δύνη όπου και να μπορούμε και να τα κλίσουμε από το σπίτι και να τα εξαργυρώσουμε σε δεύτερο χρόνο!...
   Παρακολουθούμε  τα παιχνίδια  ενώ εξελίσσετε  και μύλης τερματίζει ένας αγώνας  ενημερώνουμε τον πινάκα ακριβός διπλά με  (1) εάν  είναι  (Κ) η (Χ) κερδισμένο η χαμένο και ταυτόχρονα βλέπουμε στην ανάπτυξη που χάθηκε και  που πέρασε  και  ποια δελτία μας συνεχίζουν και ποια χάθηκαν! εδώ χρειαζόμαστε την  εφαρμογή του όπα  για βλέπουμε τα κος άουτ των δελτίων που συνεχίζουν και εάν μας συμφέρει να τα κλίνουμε!...




http://www.mediafire.com/file/ywm1xyq0v0dx1zu/%25CE%25A7%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%2596%25CE%259F%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%259B%25CE%259F%25CE%25A3_%25CE%2594%25CE%2597%25CE%259C%25CE%259F%25CE%259A%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%25A3.xlsm/file


καλημέρα, το αρχείο δεν υπάρχει στο mediafire. Μπορείς να το ξαναβάλεις Δημόκριτε?
Ευχαριστώ πολύ.

denisdv

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 17
Σύστημα 16 διπλές για 10αδες το σύστημα είναι του Φιλλα η του Doktor δεν θυμάμαι..  Το πέρασα στην εκτύπωση και το έκανα μετατροπή με τον δικό μου τρόπο σκέψης.. Αντί για 10 αγώνες έβαλα 24 αγώνες μέσο όρο απόδοσης του κάθε αγώνα 1.10 έως 1.34... Δεν έχει σημασία τι επηλογη επιλέγουμε αλλά προσπαθούμε να πέραση στο 100% η κάθε εύκολη επιλογή.. Αφού δοκίμαζα εικονικά λοιπόν ειρθε η ώρα τής πράξης.. Όπως ξανά ανέφερα και σε παλιότερες αναρτήσεις προσπαθούμε να περάσουμε πολλά δελτία κερδισμένα με μικρό κέρδος το κάθε δελτίο όπου στο σύνολο μαζικά θα είναι μεγαλύτερο από το αρχείο κεφάλαιο όλον των δελτίων... Φανταστείτε έσοδα έξοδα για το κάθε δελτίο.. Και έσοδα έξοδα μαζικά... Από τους 24 αγώνες που επέλεξα χορις να τα δω λεπτομεριακα... Πέρασα τούς 21... Εάν περνούσαν κ 24 θα κέρδιζαν κ τα 16 δελτία... Πάμε να χτυπήσουμε στην παραγωγή...  Έδωσα 16 δελτία επί 0.25 λεπτά στο κάθε δελτίο =4 ευρώ έξοδα.. Το κάθε δελτίο θα μου έδινε από 1.90 έως και 2.30 ευρώ έσωδα... Αφού μου τα πέρασε ο πράκτορας πήρα το κινητό κ με την εφαρμογή του οπαπ τα σκαναρα και τα έβαλα μέσα στην εφαρμογή... Ταυτόχρονα έβλεπα κ τα παιχνίδια όταν έπαιζαν.. Με το πού έπιασα 4 παιχνίδια στο κάθε δελτίο μου πετούσε σε όλα κασ άουτ το διπλάσιο ποντάρισμα.. Οπότε εάν ήθελα τα έκλεινα όλα κ έβγαζα κέρδος διπλασιασμού από το κάθε δελτίο κ μαζικά 8 δηλαδή.. Κ όσο τα άφηνα ανέβαινε το κας άουτ... Το άφησα να δω την συμπεριφορά.. Εάν περνούσαν κ 24 εύκολοι αγώνες-συντελεστές θα μου αποφερε κέρδος 16 δελτία επί 2ευρο στο κάθε δελτίο =32 ευρώ... Τελικά πέρασαν 3 και μού έδωσε 6 ευρώ μόνο... Το σύστημα ειταν δοκιμαστικό και επαληθεύτηκε...  Ειταν μια ιδέα... Ειταν μία σκέψη... Και έγινε πράξη με πολύ κόπο.. Στόχος τώρα είναι με αυτόν τον τρόπο σκέψης να έχω κέρδος στο κάθε δελτίο 100 ευρώ μέχρι 1000...  Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο...

Χατζόπουλος Δημόκριτος
Ρόδος

Πως μπορούμε να δούμε το σύστημα αυτό. Εννοώ την ανάπτυξη του.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 29, 2020, 09:09:πμ από denisdv »

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Καλημέρα στο betsite!.
Μετά από επανελημμενες εικονικά κ πρακτικά επιτυχίες με του νέου τρόπου σκέψης όπως ανέφερα πρω ημερών...
Ξεκίνησα λοιπόν την αναβάθμιση του αρχικού αρχείου με σκοπό ότι διποτε προσφέρει ο ΟΠΑΠ σαν επιλογή-αγορά αποτελέσματος να μπωρουμε να το τυπώσουμε... Γύρο στης 700 περίπου αγορές...  Όπου και πόλης κόσμος δεν ξερή ούτε κ οι πράκτορες πώς συμπληρώνετε στο δελτίο πάρα ψάχνοντας από τα ενημερωτικά έντυπα που έχει ο ΟΠΑΠ... Αυτα θα τα έχουμε με ένα κλικ... Αυτό απαιτεί χρόνο, μεγάλη προσοχή σε λεπτομεριοδουλια γ την αποφυγή λαθών, και πόλη μεράκι! Ίσος να είναι κ υπερβολή όπως το θέλω αλλά αξίζει τον κόπο! Αρχείκο πλάνο σχεδίου είναι εφόσον μπορούμε κ χτυπάμε στην παραγωγή με πολύ μικρές αποδόσεις που επαληθεύετε εύκολα, αντί να ψάχνουμε από ολόκληρη ημέρα ή τριήμερο να πιάνουμε τούς πρώτους αγώνες με ότι διποτε προσφέρει με χαμηλή απόδοση και να μπορούμε να το επιλέξουμε και να τοποθετηθεί στις ανάπτυξεις τον συστημάτων . Να εξαργυρωνουμε κ να πιάνουμε τούς άμεσος επόμενους αγώνες..

Η κάθε πρόταση σάς θα μού ειταν χρήσιμη-εμπνευση..

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 09, 2020, 10:23:πμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
    Σας ανοίγω τα μάτια!

Τα βίντεο θα είναι διαθέσιμα στο YouTube για 3 μέρες και μετά θα διαγραφτούν για ευνόητους λόγους...

1.
https://youtu.be/UqC4KwYDjgM

2.
https://youtu.be/scdzpThNuIo

Ερωτήσεις - απορίες
Γράψτε στις απαντήσεις...
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2020, 18:55:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
    Σας ανοίγω τα μάτια!

Τα βίντεο θα είναι διαθέσιμα στο YouTube για 3 μέρες και μετά θα διαγραφτούν για ευνόητους λόγους...

1.
https://youtu.be/UqC4KwYDjgM

2.
https://youtu.be/scdzpThNuIo

Ερωτήσεις - απορίες
Γράψτε στις απαντήσεις...

Καλημερα,εγω τουλαχιστον δεν μπορω να καταλαβω  την αντικατασταση,εαν θες μπορεις να δειξεις πως  ειναι  η μορφη τους μετα την  αντικαταστση?

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Ξανά δες τα βίντεο ξανά και ξανά και θα κατάλαβης τον τρόπο σκέψης..
Το αρχείο δεν το έχω ανεβάσει, τον τρόπο σκέψης παρουσίασα..

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
Ξανά δες τα βίντεο ξανά και ξανά και θα κατάλαβης τον τρόπο σκέψης..
Το αρχείο δεν το έχω ανεβάσει, τον τρόπο σκέψης παρουσίασα..

Τα βιντεο τα εχω δει αρκετες φορες,αλλα απο εξελ και τεχνικα θεμετα δεν ειμαι γνωστης.Ενα μικρο παραδειγμα ειναι τοσο δυσκολο,.?