Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ.  (Αναγνώστηκε 1356 φορές)

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ.
« στις: Οκτωβρίου 04, 2023, 19:41:μμ »
Καλησπέρα συναγωνιστές  ;)
Έκανα μια σκέψη για ένα σύστημα που μπορεί να μας αποφέρει ένα καλό μεροκάματο. Θα σάς αποκαλύψω το σενάριο και θα το θέσω σε διαβούλευση  :D και ο καθένας θα το κρίνει μόνος του αν τον συμφέρει η όχι,αν του ταιριάζει και αν ικανοποιείται από τήν εξίσωση ρίσκου Vs κέρδους. Το βασικό συστατικό όπως πάντα στο στοίχημα είναι η τύχη και μετά ακολουθούν όλα τα άλλα. Αλλά ας περάσουμε στο θέμα μας. Παίρνω ένα σημερινό μάτς π.χ Ατλέτικο Μαδρίτης-Φέγενορντ και ποντάρω π.χ 1 ευρώ στο να επιτευχθεί τέρμα απο το 1ο' εώς το 10ο' λεπτό με απόδοση 4.10 υποθετικά πάντα πάμε κουβά,-1 ευρώ,συνεχίζουμε με 11ο-20ο με απόδοση 4.40  λεπτό αλλά αυτή τη φορά πάμε στα 2 ευρώ ποντάρισμα,πάλι κουβάς,σύνολο -3 ευρώ χασούρα,21ο-30ο με απόδοση 5.75 αλλά με 3 ευρώ ποντάρισμα πάλι κουβάς,-6 ευρώ χασούρα,31ο-40 με απόδοση 7.25 και ποντάρισμα 4 ευρώ,πάλι κουβάς,-10 ευρώ χασούρα,και τέλος 41ο-50ο με 5 ευρώ ποντάρισμα και 8.50 απόδοση,αν υποθέσουμε οτι πάμε ταμείο 5Χ8.50=42.50 ευρώ,έχουμε πονάρει σύνολο 15 ευρώ απο το ξεκίνημα και κερδίσαμε 42.50,δηλαδή καθαρό κέρδος 27.50. Να διευκρινίσω ότι αν πιάσουμε την πρώτη επιλογή π.χ που ποντάραμε 1 ευρώ στο 4.10 παίρνουμε το 3.10 κέρδος και πάμε για το επόμενο μάτς,και ούτω καθεξής με τα υπόλοιπα πονταρίσματα,όταν κερδίσουμε πάμε γι'άλλα. Να πως επίσης οτι παίζουμε μόνο πρώτο ημίχρονο,και ανεβάζουμε 1 ευρώ ανα ποντάρισμα.
Περιμένω να ακούσω τις γνώμες σας.

Σ.Σ Δεν το έχω δοκιμάσει,το σκέφτηκα και το πόσταρα.  :)
"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ.
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 04, 2023, 21:04:μμ »
Φίλε μου σαν ιδέα εμένα μ άρεσε...
Η στρατηγική είναι πολύ καλή γ μεροκάματα..
Δες το πρώτα εικονικά να δεις την συμπεριφορά...

Πάνω σε αυτές τής επιλογές παλιότερα έκανα το έξεις..
Έπαιρνα την επιλογή "επίτευξη 1ο γκολ" έψαχνα τα πολύ σφιχτά παιχνίδια που  μπαίνουν δύσκολα γκολ,
Άφηνα εκτός το 1ο ημ.. Και το "κανένα γκολ"
Κ έπαιρνα τα 10 λεπτά του 2ο ημ..
Στο σύνολο 4 επιλογές..
Οι αποδόσεις ξεκινούσαν από 10 έως 30..

Οποτε επέλεγα 2 αγώνες κ τους έκανα ΑχΒ = 16 στηλες..

Την στρατηγική που αναφέρεις σκέψου την σαν ιδέα κ στης επιλογές που ανέφερα...

Κανε της έρευνες σου..
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 04, 2023, 21:07:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
Απ: ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ.
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 04, 2023, 22:12:μμ »
Θα δώ και αυτό που μου είπες με εικονικά πονταρίσματα να δώ πως θα πάει,βλέπωντας και κάνοντας.  :) για να δούμε...όλο και το ψιλο-γαζώνουμε...
"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

efthimis

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 115
Απ: ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ.
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 05, 2023, 11:58:πμ »
Φίλε Playmobet γεια σου,
Ξεκαθάρισέ μου αν οι αποδόσεις που αναφέρεις είναι πριν την έναρξη ή τις βρίσκεις κατά τη διάρκεια, γιατί  αν είναι είναι πριν την έναρξη νομίζω ότι το σκεπτικό σου δεν είναι σωστό αν όμως τις βρίσκεις κατά την διάρκεια τότε αξίζει να το δούμε, εμένα μου αρέσει σαν ιδέα γιατί και όλα τα 10λεπτα να παίξω θα χάσω μόνο στο σκορ 0-0. Αυτά σαν πρώτη και γρήγορη σκέψη. Σε ευχαριστώ που το μοιράστικες.

Playmobet

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Σίγουρα είναι μόνο τα χθεσινά...
Απ: ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ.
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 05, 2023, 20:51:μμ »
Καλησπέρα δεν το εχω δοκιμάσει ακόμα λόγω φόρτου εργασίας,θα το δοκιμάσω το Σ/Β θα το δώ,μέχρι τότε μπορεί να το έχει τσεκάρει κάποιος φίλος να μας ενημερώσει. Εγώ απλά έκανα μια σκέψη και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας για να δούμε αν μπορεί να βγεί κάτι καλό,φαινομενικά έτσι δείχνει αλλά θέλει σίγουρα τσεκάρισμα.
"Το στάνταρ είναι μόνο ο θάνατος και οι φόροι"
                 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ