Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ  (Αναγνώστηκε 970 φορές)

guest1861

  • Επισκέπτης
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 18:18:μμ »
Καλησπέρα φίλοι ,
στην τελευταια ανάρτηση μόνο ο ΖΑΧΑΡΙΑΣ θέλησε κάτι να απαντήσει και ο ΓΙΑΝΝΗΣ. Δεν είδα καποιον άλλο να ασχοληθεί οπότε το σύστημα το θέτω ως αποτυχία   παρολο που δεν ειχα χρονο να το δοκιμασω . Παρόλα αυτά  καλό είναι συναδελφοι να λέμε τις γνώμες μας διότι έτσι στο μουγκο δεν βγαίνει κάτι και πραγματκά δεν θα ξανααναρτησω κατι εαν δεν υπαρχει συνομιλια , αποψεις , συμβουλες διοτι δεν εχει καποια αξια να ασχολουμαι ωρες ατελειωτες χωρις ιχνος επικοινωνιας και επισης πιστευω ότι το forum αυτή την αποστολη έχει !!

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 18:34:μμ »
ΑΚΟΥΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ...!!!

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ...

ΜΑΛΛΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ...!!!

ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ (100) ΩΡΕΣ...!!!

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ...ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ

ΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΣΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ Μ@ΛΑΚΙΕΣ...!!!

ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

guest1861

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 18:36:μμ »
Ζαχαρια το forum έχει καταντησει οφθαλμολουτρο και μόνο .Αυτό δεν του αρμόζει. Οι χρήστες που είναι ουσιαστικά ενεργοί είναι 5-6

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 19:11:μμ »
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ (10) ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ (4ΑΔΕΣ) ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ...ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...!!!

ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

stat-man

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 55
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 19:19:μμ »
Εγώ όταν πήγα να πω δυο κουβέντες για κάτι απορείες που είχα, μου την έπεσαν οι "γνώστες" του forum να με φάνε.Οπότε καταλαβαίνεις γιατί πλέον κανένας δεν μιλάει εδώ μέσα και δεν συμμετέχει.

guest1861

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 20:09:μμ »
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ (10) ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ (4ΑΔΕΣ) ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ...ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...!!!

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΤΙΠΟΤΕ !

guest1861

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 20:14:μμ »
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ (10) ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ (4ΑΔΕΣ) ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ...ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...!!!

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΤΙΠΟΤΕ !
ΦΙΛΕ ΣΤΑΤ-ΜΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΤΑ 1 % ΓΝΩΣΤΕΣ ΟΠΟΤΕ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ . ΕΓΩ ΠΧ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΕΔΩ. ΕΑΝ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ  ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΩ . ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΝΕΙ  ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ !

guest1861

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 20:20:μμ »
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ (10) ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ (4ΑΔΕΣ) ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ...ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...!!!

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΤΙΠΟΤΕ !
ΦΙΛΕ ΣΤΑΤ-ΜΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΤΑ 1 % ΓΝΩΣΤΕΣ ΟΠΟΤΕ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ . ΕΓΩ ΠΧ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΕΔΩ. ΕΑΝ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ  ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΩ . ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΝΕΙ  ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ !


ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ 12 ΟΜΑΔΕΣ 1Χ2 ΔΕΝ ΕΛΘΟΥΝ ΙΣΟΜΕΡΩΣ ΤΑ 1 Χ 2 ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΑ ΓΙΑ 1 - 2  ΕΝΙΑΔΕΣ ΔΕ ΚΑΙ 8 + ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ 36 ΣΤΗΛΕΣ

guest1861

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #8 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 20:40:μμ »
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ (10) ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ (4ΑΔΕΣ) ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ...ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...!!!

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΤΙΠΟΤΕ !
ΦΙΛΕ ΣΤΑΤ-ΜΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΤΑ 1 % ΓΝΩΣΤΕΣ ΟΠΟΤΕ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ . ΕΓΩ ΠΧ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΕΔΩ. ΕΑΝ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ  ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΩ . ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΝΕΙ  ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ !


ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ 12 ΟΜΑΔΕΣ 1Χ2 ΔΕΝ ΕΛΘΟΥΝ ΙΣΟΜΕΡΩΣ ΤΑ 1 Χ 2 ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΑ ΓΙΑ 1 - 2  ΕΝΙΑΔΕΣ ΔΕ ΚΑΙ 8 + ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ 36 ΣΤΗΛΕΣ

ΠΧ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟ 1 ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΑ ΤΑ Χ 2 ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΧΒ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #9 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 22:58:μμ »
Καλησπέρα φίλοι ,
στην τελευταια ανάρτηση μόνο ο ΖΑΧΑΡΙΑΣ θέλησε κάτι να απαντήσει και ο ΓΙΑΝΝΗΣ. Δεν είδα καποιον άλλο να ασχοληθεί οπότε το σύστημα το θέτω ως αποτυχία   παρολο που δεν ειχα χρονο να το δοκιμασω . Παρόλα αυτά  καλό είναι συναδελφοι να λέμε τις γνώμες μας διότι έτσι στο μουγκο δεν βγαίνει κάτι και πραγματκά δεν θα ξανααναρτησω κατι εαν δεν υπαρχει συνομιλια , αποψεις , συμβουλες διοτι δεν εχει καποια αξια να ασχολουμαι ωρες ατελειωτες χωρις ιχνος επικοινωνιας και επισης πιστευω ότι το forum αυτή την αποστολη έχει !!

Φίλε μου εσύ κάνε την προσπάθεια σου κ αυτός που θέλει θα ασχοληθεί..
Μην το βλέπεις σαν αποτυχία αν δεν δοκιμάσεις εικονικά, κάτι που φτιάχνετε με μεράκι μας οδηγεί κ σε νέα μονοπάτια γ κάτι καλύτερο..

Ο κάθε ένας μπορεί να έχει χίλιες δύο δουλειές στην καθημερινότητα του..
Πολλοί θέλουν να ασχοληθούν κ τους απορροφά η ρουτίνα της καθημερινότητας, ο φόρτος εργασίας, η κούραση, ο περιορισμένος χρόνος, η ότι δίποτε άλλο, αλλά κ η περίοδος διάθεσης του καθενός..
Αλώστε αυτό είναι χόμπι κ με το χόμπι ασχολούμαστε στον ελεύθερο χρόνο..


Παρατήρησε τα σαββατοκύριακα έχει περισσότερη επισκεψημοτητα...


« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2022, 23:10:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 00:07:πμ »
ΣΩΣΤΟΣ...
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 09:59:πμ »
Δημοκριτε επισκεψεις εχει το φορουμ αλλα αναρτησεις δεν εχει.
Και αν ενα φορουμ δεν εχει αναρτησεις τοτε χανει και τις επισκεψεις.
Αν θελεις να γραψεις, μπορεις να βρεις λιγο χρονο για να γραψεις.
Τι να λεμε τωρα.
Ρουτινα, καθημερινοτητα, φορτος εργασιας και τριχες κατσαρες.
Και ο κυριος Ζαχαριας εχει τις δουλειες του και τα προβληματα υγειας με το ματι του αλλα συνεχεια γραφει και οχι μονο για συστηματα αλλα και την αποψη του.
Αυτα περι ρουτινας καταντησαν γραφικα.
Η θες να γραψεις ή δεν θες.
Τα αλλα περισσευουν.
Την προσωπικη μου γνωμη την ειπα.
Το φορουμ ειναι αθλητικο και το να διαβαζεις συνεχως για συστηματα ειναι φοβερα βαρετο.
Σας το λεω υπευθυνα και για τον λογο αυτο κατεφυγα στην στηλη μου που προσπαθει να δωσει κατι αλλο εντελως διαφορετικο.
Ο κοσμος θελει προγνωστικα παιδια γιατι απλα συστηματα χωρις προγνωση ισον μηδεν.
Και ανοιξτε και ενα υποφορουμ να συζηταμε διαφορα θεματα της καθημερινοτητας οχι μονο αθλητικα.
Εδω καιγετε το συμπαν και μεις ειμαστε καρφωμενοι στο στοιχημα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 11:12:πμ από THEO-007 »

guest1861

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #12 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 13:34:μμ »
ΣΥΜΦΩΝΩ ΘΟΔΩΡΗ !!
ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ 100 ΟΜΑΔΕΣ ΔΗΛ 100 ΣΤΗΛΕΣ ΓΙΑ 13 ΑΔΕΣ . ΣΤΑ 100 ΝΑ ΕΧΩ 40 ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ .ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΠΡΟΡΑΜΜΑΤΑ Εαν θελετε και εχετε χρονο. ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ .ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ 100 ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΑΙ ΜΕ VIRTUAL ΙΔΙΩΣ ΣΤΗΝ ΣΤΟΙΧΗΜΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΙΞΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΧΤΟ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΙΣΤΙΚΟ .ΜΙΛΑς ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ

guest1861

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #13 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 13:55:μμ »
ΣΥΜΦΩΝΩ ΘΟΔΩΡΗ !!
ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ 100 ΟΜΑΔΕΣ ΔΗΛ 100 ΣΤΗΛΕΣ ΓΙΑ 13 ΑΔΕΣ . ΣΤΑ 100 ΝΑ ΕΧΩ 40 ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ .ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΠΡΟΡΑΜΜΑΤΑ Εαν θελετε και εχετε χρονο. ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ .ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ 100 ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΑΙ ΜΕ VIRTUAL ΙΔΙΩΣ ΣΤΗΝ ΣΤΟΙΧΗΜΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΙΞΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΧΤΟ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΙΣΤΙΚΟ .ΜΙΛΑς ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΧΙ 2 - 2 ΣΤΟ OUYS ME ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ . ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ

Γιάννης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 375
  • Ενάντια στους BOOK
Απ: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΝΟ
« Απάντηση #14 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2022, 14:39:μμ »
Σε αυτο το σύστημα αναφέρεσαι Κομνηνε?
https://www.betsite.gr/forum/index.php?topic=3245.0