Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR  (Αναγνώστηκε 4347 φορές)

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 17:33:μμ »
Φορμα για το συστημα των 27 αγωνων (παρολι) για 9αδες με 18 στηλες του Ζαχαρια Φιλλα.
Πολυ καλο για αγγλικο παιχνιδι και θα παιζει στα αγγλικα τσεκουρια.



« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2020, 12:04:μμ από THEO-007 »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:18:μμ »
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ...!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ...!!!!!!!!!!

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ...!!!

ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΥΣ (45) ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ (15ΑΔΕΣ)...!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:57:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:20:μμ »
Νομιζω είναι σωστη. Την τσεκαρα δυο φορες. Δεν νομιζω οτι περιεχει λάθος.  Είναι όπως είναι η περιγραφή του ζαχαρια δίπλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:31:μμ από THEO-007 »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:29:μμ »
Παρατηρώ το εξης. Οτι ενω έχω κλείσει τα δυο πρωτα ματς απο τα 9 γκρουπ αριστερά κλείνουν οι δυο απο της τρεις βασικές που ζηταν 3-9 και η τριτη βασική μένει ανέπαφη ενω κλείνουν και οι βασικές δεξια των 1-3 σημείων με σημαντικό ποσοστο. Το τριτο παιχνιδι των αριστερων γκρουπ μπορει να φορτωθει εκπληξεις. Δεν ξέρω όμως με τις εναλλαγες που είναι καρφωτες. Ποσο μεγάλη ζημιά μπορούν να κανουν  επειδή ζηταν καρφωτο 8αρι.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:40:μμ από THEO-007 »

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:46:μμ »
Νομιζω είναι σωστη. Την τσεκαρα δυο φορες. Δεν νομιζω οτι περιεχει λάθος.  Είναι όπως είναι η περιγραφή του ζαχαρια δίπλα.
Δεν ειπα οτι εχεις κατι λαθος,απλα αν χασεις τους 3 πρωτους αγωνες χανεις.Τουλαχιστον αφου καπως στην τυχη ειναιη αναπτυξη  θεμιτο θα ηταν ισως  καθε στηλη να ξεκινουσε απο διαφορετικη θεση,εδω στην προκειμενη 18θεσεις πρωτου αγωνα.Για παραδειγμα η τελευταια στηλη θα αρχιζε καπως ετσι

18
19
20
21
22
24
25
26
27

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:48:μμ από Χρηστος »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 18:47:μμ »
ΝΑΙ ΕΚΕΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ...ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΣΤΗΛΕΣ...ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΥΠΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΒΓΑΛΑ (13 ΣΤΑ 15) ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ (3.000) ΕΥΡΩ...ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ (3-5) ΑΓΩΝΕΣ (ΚΑΒΑΤΖΑ) ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑΒΛΗΘΕΙ Η ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...!!!

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 28, 2020, 19:53:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 22:40:μμ »
Βρήκα την πρωτη 27αδα την οποία θα ρετουσαρω αύριο χρησιμοποιώντας στρατηγική γιατί θέλει στρατηγική το θέμα στα αγγλικά ματς. Θα παίξω τις τεσσερις πρωτες αγγλικες κατηγορίες. Πρωτη φορά θα δοκίμασω νεο συστημα.  Μου φαινετε καλό αλλά θα πρεπει να προσάρμοσω πολλά σημεία.

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 22:57:μμ »
ΑΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΑ ΜΙΣΑ ΣΗΜΕΙΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΤΟΝ ΤΖΟΓΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΥΧΗ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΠΑΡΙΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΕΝΑΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΣΕ ΟΡΟ (1.000.000) ΕΥΡΩ ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΑΜΕ (1 ΣΤΑ 10)...!!!!!!!!!!!!!!
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 23:11:μμ »
Νομιζω θα το παλεψω γερά. Θα το παίξω αύριο να δω και τους συντελεστές κέρδους. Δε έχω παίξει ποτε 9αδα στην Αγγλία. Πάντως εγώ που παίζω στοίχημα μονο Αγγλία θα βγάλω πιο δύσκολα τα σημεία. Θέλει και  τακτικη στο στήσιμο των σημειων. Έχω την αίσθηση της νίκης με το συστημα αυτό αλλά σίγουρα θέλουν ψάξιμο οι επιλογές. Θα το δοκίμασε και στην Ευρώπη αλλά στην Αγγλία νομιζω θα κάνω νίκη. Είναι αρχή ακόμη βέβαια αλλά το βλέπω οτι θα γίνει μάχη καλη.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 23, 2020, 23:35:μμ από THEO-007 »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 23:41:μμ »
Νομιζω είναι σωστη. Την τσεκαρα δυο φορες. Δεν νομιζω οτι περιεχει λάθος.  Είναι όπως είναι η περιγραφή του ζαχαρια δίπλα.
Δεν ειπα οτι εχεις κατι λαθος,απλα αν χασεις τους 3 πρωτους αγωνες χανεις.Τουλαχιστον αφου καπως στην τυχη ειναιη αναπτυξη  θεμιτο θα ηταν ισως  καθε στηλη να ξεκινουσε απο διαφορετικη θεση,εδω στην προκειμενη 18θεσεις πρωτου αγωνα.Για παραδειγμα η τελευταια στηλη θα αρχιζε καπως ετσι

18
19
20
21
22
24
25
26
27



ΛΕΣ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ...!!!

Δεν ειπα οτι εχεις κατι λαθος,απλα αν χασεις τους 3 πρωτους αγωνες χανεις.Τουλαχιστον αφου καπως στην τυχη ειναιη αναπτυξη

ΑΝ ΧΑΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ (3) ΠΡΩΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΑΛΛΟΝ...ΟΥΤΕ (ΜΟΝΟ-ΑΠΟΔΕΚΤΟ) ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ (ΜΗΔΕΝ) ΣΤΟΥΣ (3) ΑΓΩΝΕΣ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...???

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΛΑΘΗ...ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΛΕΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...!!!
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: 24 - 26 Οκτωβριου 2020
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 00:07:πμ »



.......... Η φορμα θα συμπληρωθει και θα παιχθει αυριο ..........




















 Πολύ ωραίος τρόπος παρουσίασης κ δοκιμής!

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2020, 00:30:πμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 11:41:πμ »

To πρωτο αγγλικο τσεκουρι με το νεο συστημα των 27 αγωνων σε 9αδα με 18 στηλες ειναι γεγονος. Τα ματς αλλαξαν και μπηκαν με τακτικη. Εχω αφησει εκτος ολα τα ματς ισοπαλιας καθως δεν κυνηγαω ποτε ισοπαλιες στο νησι. Θα δουμε τι θα γινει γιατι δεν ειχα και παρα πολυ χρονο για μελετη αυτη την βδομαδα καθως ειχε και αγωνιστικη μεσοβδομαδα αλλα νομιζω θα παλεψει το αγγλικο συστηματακι.





« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2020, 12:41:μμ από THEO-007 »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 12:40:μμ »

Λοιπον η εμπειρια. Το συστημα γαμαει. Πολυ δυνατο. Εαν παιξεις σε ολη την ευρωπη δεν χανεις με τιποτα βαση των ορων. Παιζοντας χαμηλα σε αποδοσεις κανει και για μεροκαματακι. Αυτη την εντυπωση μου εδωσε. Οι στηλες πολυ δυνατες διοτι δεν εχουν διπλη ευκαιρια. Επισης να πω οτι γραφονται και αρκετα ευκολα στην ΒΕΤ365 καθως εχει παιχνιδια ομοια. Οι συντελεστες κερδους των στηλων ειναι πολυ καλοι. Η μονη δυσκολια για μενα ειναι οτι παιζω ματς απο 4 κατηγοριες της αγγλιας και θελει παραπανω ψαξιμο στους αγωνες. Δηλαδη οταν εχει μεσοβδομασα ματς θα επιστρατευεται και καθαρα η εμπειρια. Παντως ειναι παρα πολυ καλο συστημα και θα το ακολουθησω πιστα και θα πω οτι μου ερχεται και πολυ φθηνο στην τσεπη.


« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2020, 12:49:μμ από THEO-007 »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Αρθρα και σχολια περι ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΤΣΕΚΟΥΡΙΩΝ.
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 24, 2020, 19:36:μμ »
Εχουμε ακομη ανοικτα παιχνιδια και η καρτα θα ανανεωθει αυριο. Μας προδωσαν τα ευκολα ματς σημερα. Η μερα ειχε παρα πολλες ισοπαλιες για αγγλια. Υπερβολικες θα ελεγα. Το συστημα ειναι εντυπωσιακο θα ελεγα και σε κρατα καθηλωμενο συνεχεια. Χασαμε ομιλους καθως προδοθηκαμε απο ομαδες που προηγηθηκαν. Το πληρες κουπονι θα αναρτηθει την Δευτερα μετα το περας των αγωνων.


THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Ειναι φανταστικο συστημα αδερφε. Πολυ το χαρηκα. Θα παμε και καλυτερα.. Ο Ζαχαριας Φιλλας εχει δικιο με ελαχιστο τα μισα σχεδον σημεια (13 και πανω) παλευεις δυνατα. Αυτο το δελτιο θα εβγαινε επι συνολου με 13 στα 27 σωστα σημεια. Εντυπωσιακο. Με λιγοτερο απο 50% σωστα σημεια και μαλιστα με δυο αποδοσεις του 1,27 και 1,30 στα 0.50 λεπτα εδινε 250 ευρω. Χωρις πλακα το συστημα ειναι σκετος θανατος. Για μενα το συστημα αυτο θα αποτελεσει βαση στο παιχνιδι μου για φετος.

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2020, 20:06:μμ από THEO-007 »