Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: TEST - ΕΙΚΟΝΙΚΟ - ΗΜΙΧΡΟΝΑ  (Αναγνώστηκε 710 φορές)

aggelinos

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
TEST - ΕΙΚΟΝΙΚΟ - ΗΜΙΧΡΟΝΑ
« στις: Αυγούστου 04, 2022, 12:29:μμ »
 παιδιά βάζω το εικονικό για ιδέες  αλλά επειδή δεν ξέρω πως ανεβάζουμε εικόνα, ανέβασα στιγμιότυπο με το σεταρισμα εδώ:


« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 04, 2022, 16:16:μμ από aggelinos »

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Απ: TEST - ΕΙΚΟΝΙΚΟ - ΗΜΙΧΡΟΝΑ
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 04, 2022, 13:04:μμ »
Ποιά ήταν τα προτεινόμενα;
Οι συμμετρίες και οι εναλλαγές;
Με τη γεννήτρια δεν έπαιξες καθόλου;

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Απ: TEST - ΕΙΚΟΝΙΚΟ - ΗΜΙΧΡΟΝΑ
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 04, 2022, 13:12:μμ »
Η γεννήτρια έχει σχεδόν μόνιμα από 40-60% περασμένες βασικές στήλες. Ίσως κάνει εντύπωση η σταθερότητα αλλά έχει να κάνει με τις πιθανότητες, δεν έχει να κάνει με πρόβλεψη πλέον.
Προσωπικά, δίνω 4 ομίλους των 10 βασικών, ζητάω 3-6 ή 3-7 επαλήθευση βασικών και ζητάω 3-4 επαληθεύσεις ομίλων στον υπερόμιλο.
Αυτό οδηγεί σε οικονομία περίπυ 50% επί των στηλών.
Όλα αυτά φυσικά όταν υπάρχει ικανοποιητικός αριθμός ματς. Δε μπορείς να παίξεις 40 βασικές όταν παίζεις με 4-5 ματς.
Επίσης Άγγελε στο σύστημά σου, θα είχες +20% περίπου μπόνους απόδοσης, οπότε το 138 ευρώ, θα γίνονταν περίπου 160 ευρώ.

Εγώ προτρέπω όλους όσους έχουν το πρόγραμμα να κάνουν δοκιμές, έστω και εικονικά για να βγάλουν συμπεράσματα και να μας το πουν κι εμάς.
Είναι κάτι καινούριο και έχει ενδιαφέρον το τι κάνει η γεννήτρια.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 04, 2022, 13:14:μμ από javistas »

aggelinos

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
Απ: TEST - ΕΙΚΟΝΙΚΟ - ΗΜΙΧΡΟΝΑ
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 04, 2022, 14:45:μμ »
Έχω κάνει αρκετές δοκιμές (τελικά και Η/Τ) συνήθως με πολλές βασικές αλλά κάπου το έχασα προσπαθώντας να μειώσω τις στήλες.. κάποια τα επαιξα κιόλας (-16 € :))  Τις 2 τελευταίες μέρες ψάχνω λίγο τα ημίχρονα, ειδικά μετά τις διπλές ευκαιρίες ημιχρόνου που έβαλες, που όμως δίνουν μικροποσά αν δεν έρθουν τα Χ..  έτσι πηγα σε καθαρές διπλές ημιχρόνου με πιθανές σφιχτές ομάδες (που ψάχνω με πρόγραμμα στατιστικών). Είδα επίσης στο info τα προτεινόμενα και έβαλα όσες προτάσεις ήταν κοντά κοντά. Ζήτησα και να μην υπάρχουν και 3 συνεχόμενα Χ για να κατέβει λίγο ακόμα.. Χρειάζεται και τύχη,  γιατί στο συγκεκριμένο εκτός από το ότι μένει μία επιλογή από τις τρεις εκτεθειμένη, στο συγκεκριμένο ήρθαν δύο Χ συνεχόμενα.. άλλο ένα κι έξω... Θα συνεχίσω τις δοκιμές το ΣΚ.. μπορεί να ρίξω και κανένα..:). Θα το δοκιμάσω και με τις οδηγίες σου που δεν τιςς είχα σκεφτεί....
thanks

Γιάννης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 375
  • Ενάντια στους BOOK
Απ: TEST - ΕΙΚΟΝΙΚΟ - ΗΜΙΧΡΟΝΑ
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 04, 2022, 18:38:μμ »
Εγώ προτρέπω όλους όσους έχουν το πρόγραμμα να κάνουν δοκιμές, έστω και εικονικά για να βγάλουν συμπεράσματα και να μας το πουν κι εμάς.
Είναι κάτι καινούριο και έχει ενδιαφέρον το τι κάνει η γεννήτρια.

Έχω την ver 3.8
Μη με ξεχνάς φίλε javista

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Απ: TEST - ΕΙΚΟΝΙΚΟ - ΗΜΙΧΡΟΝΑ
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 04, 2022, 19:21:μμ »
Εγώ προτρέπω όλους όσους έχουν το πρόγραμμα να κάνουν δοκιμές, έστω και εικονικά για να βγάλουν συμπεράσματα και να μας το πουν κι εμάς.
Είναι κάτι καινούριο και έχει ενδιαφέρον το τι κάνει η γεννήτρια.

Έχω την ver 3.8
Μη με ξεχνάς φίλε javista

Γιάννη στο στέλνω κι εσένα  σε λίγο.