Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR  (Αναγνώστηκε 4326 φορές)

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #45 στις: Νοεμβρίου 01, 2020, 12:09:μμ »
Στο ευρωπαικο δελτιο που μενει ανοικτο εχω κανει εως τωρα 4 νικες σε φαβορι ενω εχω χασει και ενα ματς. Εχουν γινει δηλαδη 5 ματς απο τα 18 και εχω ανοικτα αλλα 13. Απο τα 16 δελτια το χαμενο ματς μου εβγαλε εξω 4 δελτια και παραμενω αυτη την στιγμη με 12 δελτια. Αν τα κανω ολα cash out αυτη την στιγμη βγαινω και με κερδος 2 ευρω καθως εχω παιξει 8 ευρω και τωρα μου δινει 9,80 ευρω.


THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #46 στις: Νοεμβρίου 20, 2020, 22:05:μμ »
Ο κ. Δημόκριτος σε κάθε ανάρτηση του συνεχίζει να με προσβάλει. Με λέει ο κυριος ατομιστή την στιγμη που αναρτω φορμες συστηματων τις οποίες παιρνει ιδέες, αναρτω συστηματα παίρνοντας ιδέες απο τον κ. Φιλλα, έχω κανει παρατηρήσεις, έχω βρει κάποια λάθη τα οποία διορθώθηκαν απο τον κ. Φιλλα, δίνω προγνωστικά που δεν δίνει άλλος πανω στις αναπτύξεις. Ξέρεις κάτι ρε φιλέ. Οσο και να μου τα χωνεις δεν θα πετύχεις τίποτα. Ξέρεις γιατί. Γιατί είσαι αχάριστος. Δεν θα το συνεχίσω άλλο μαζί σου. Γράφω εδώ για να μην λερωσω άλλο το άρθρο του  φίλου με το συστημα. Σου λέω ενα πράγμα. Σταματά να γίνεσαι μικρό ψύχος. Να σεβεσαι τον άλλο όταν έχει μια άποψη. Εαν η πλειοψηφία δεν με θέλει εδώ τοτε ενα είναι σίγουρο. Θα φύγω για να μην σας βαρυνω τις ψυχες.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 20, 2020, 22:24:μμ από THEO-007 »

guest1933

  • Επισκέπτης
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #47 στις: Νοεμβρίου 20, 2020, 22:45:μμ »
ΔΕΝ ΠΕΡΡΙΣΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! φιλε ΤΗΕΟ.
Παιδια καλο θα ειναι εφεξης <ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ>ειναι να παψουμε ΟΛΟΙ μας με υπονοουμενα-μπηχτες κτλπ.
Το καθε μελος εχει κατι ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ να δωσει,απλα ο καθενας να παιρνει οτι θελει απο τον τροπο του αλλου ΣΕΒΩΜΕΝΟΣ και ολες τις προσπαθειες
των αλλων .ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΑΣ ο καθενας στον τομεα του και  ο στοχος ειναι ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ.
ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ...........!!!!!!!!!!!!
ΦΙΛΙΚΑ. fulldeen_1..

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #48 στις: Νοεμβρίου 29, 2020, 14:18:μμ »
Kαι ρωταω εγω τωρα. Περιμενετε να πιασουμε στοιχημα με αυτα τα σφαγεια που εχουμε στους αγωνες. Ρε σεις τους καλυτερους ορους να βαλετε εκει εξω η κατασταση ειναι αρρωστη. Τα ματς στηνονται για πλακα για να βγαλουν οι ομαδες τα γαμησιατικα του κορωνοιου. Λυπαμαι αλλα και το καλυτερο συστημα να ανεβει τιποτα δεν θα κανει. Η κατασταση ευννοει τα μονα αποδεκτα και το live πλεον και τιποτα αλλο.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 29, 2020, 14:27:μμ από THEO-007 »

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #49 στις: Νοεμβρίου 29, 2020, 15:27:μμ »
Αν θες ,εκτος του ορου στους 9 αγωνες και 18 στηλες ποσους πιστευεις οτι μπορεις να πιασεις απο την μεχρι τωρα πορεια του συστηματος.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #50 στις: Νοεμβρίου 29, 2020, 16:04:μμ »
Που να ξέρω ρε. Δεν βλέπεις τι γίνεται.  Γέμισε ο τόπος μουφοπαιχνιδα.

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #51 στις: Νοεμβρίου 29, 2020, 17:29:μμ »
Λυπαμαι αλλα και το καλυτερο συστημα να ανεβει τιποτα δεν θα κανει. .

Αυτα που ανεβαζεις μια χαρα ειναι ,απλα τα φορτωνεις στηλες χωρις λογο.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #52 στις: Νοεμβρίου 29, 2020, 17:36:μμ »
Θέλω να έχουν καλη παραγωγικότητα. Εαν δεν έχουν στήλες και κάνουμε κάνα γερο δελτίο δεν θα παρουμε τίποτα.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #53 στις: Νοεμβρίου 29, 2020, 21:27:μμ »
Λοιπον. Παίζω εδώ και τουλαχιστον ενα μήνα δοκιμαστικά τα συστηματα και δυστυχώς ο αρχικός ενθουσιασμός κατάντησε απογοητευση.. Εκανα στο ξεκινημα ενα  συστημα καλό με 12 στα 18 σωστα που αν το είχα παίξει με το κλασσικό συστημα ίσως να είχα βγάλει και περισσότερα αλλά απο κενό το δελτίο μετραω συνεχώς μονο καποιες επιστροφές και ουτε μια νίκη επιπλέον. Πολλά τα ματς ακόμη και τα 9. Εγώ έχω μαθει να παίζω προγνωστικά μέχρι 6 ματς και κανένα παραπανω. Το θέμα είναι οτι διαπίστωσα. Δεν θέλω να καταστρέφω αυτή την καβουλα και απο αυριο επιστρεφω στον παραδοσιακό μου τροπο στοιχηματισμου για να προσπαθήσω να την μεγαλωσω. Απο αύριο επιστροφη στα πάτρια. Θα καθαρίζω και το αρχείο μου και θα συνεχίσω όπως ξέρω. Θα κρατήσω μονοι ενα παλιό συστημα δικο μου που θα το επαναφερω.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 29, 2020, 21:38:μμ από THEO-007 »

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #54 στις: Νοεμβρίου 29, 2020, 21:57:μμ »
Αυτά τα συστήματα θέλουν υπομονή κ περίμενε...  Με πολύ λυγα γ πάρα Πόλα.. Δεν χρειάζεται κ τόσο πώρωση... Φυσικά χρειάζεστε κ πολύ χρόνο κ μεράκι γ όλα αυτά... Εάν πιάνονται οι όροι δίνουν ότι υπόσχονται...

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #55 στις: Νοεμβρίου 29, 2020, 23:55:μμ »
Αυτά που παίζω εγώ δεν δίνουν πολλα. Νομιζω οτι με το δικο μου πολυσυστημα θα τα πάω πολυ καλυτερα. Θα ξεκίνησω αυριο.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #56 στις: Δεκεμβρίου 04, 2020, 20:19:μμ »
Εγώ δεν θα ξανανακατευτω σε συζήτηση με το άτομο αυτό κ. Ζαχαρία. Αλλά εαν ξαναμιληση για μένα αυτός θα αντιδρασω. Δεν είναι δυνατόν να μην μιλάνε τα παιδιά και να μιλάει αυτός. Πιστεύω οτι είναι ο ίδιος που ανακατωνε στο παρελθον και αλλά φόρουμ στοιχήματος. Το κανει παλι με τον ίδιο τροπο.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2020, 20:22:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #57 στις: Δεκεμβρίου 04, 2020, 20:30:μμ »
δεν εισαι καλα
ρε δεν σου εχω ξαναμιλησει παλιοτερα
τι κλαιγεσαι στον Ζαχαρια να μαι κανει ντα
αν εχεις θεματα και με αλλους λυστα  μονος σου
ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕΣ ΜΛΚΕΣ ΓΙΑ
ΤΟ ΠΩΣ ΠΑΙΖΩ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΡΕ ΙΝΔΙΑΝΕΕΕΕΕ



egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #58 στις: Δεκεμβρίου 04, 2020, 20:53:μμ »
Οταν καταλαβεις οτι πρεπει να μιλας σε παιξιμο αλλου ''γλυκα'' και να μη μαγαριζεις το παιξιμο του
θα σταματησω...και νομικα να το πας -εσυ  με εβρισες...υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να σε βαλω μεσα ;D ;D
ελα σε ξεματιασα τωρα......κανε 3 γυρες και πες ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΑΓΑΡΙΣΩ ΠΑΙΞΙΜΟ ΑΛΛΟΥΝΟΥ.....3 ΦΟΡΕΣ ΕΕΕ



THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Σχολια μεταξυ των μελων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #59 στις: Δεκεμβρίου 04, 2020, 20:58:μμ »
  Σεβασού το φόρουμ επιτέλους.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2020, 21:01:μμ από THEO-007 »