Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92  (Αναγνώστηκε 1526 φορές)

guest1933

  • Επισκέπτης
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 15:54:μμ »
Ναι το καταλαβα αγηπητε.ΟΚ οπως ειναι καλα.!!!!!

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 16:18:μμ »
Εάν έχει κάποιος ιδέα για κάποιο σύστημα του σαιτ η και δικό σάς μπορώ να ασχοληθώ να το προσάρμοσω στην εκτύπωση για κοινού.. THEO-007 η παρεξήγηση έληξε από μέρους μού..  Όσες περισσότερες στήλες έχουμε, έχουμε κ περισσότερες πιθανότητες... Λοιπόν στο 2021 πρέπει να δουλέψουμε όλοι μάζη ο καθένας όπως μπορεί.. Σκέψη: συστηματα έχει πολλά το σαιτ, να επιλεχθεί ένα από κοινού η να κατασκευαστή ένα νέο με μεγάλη ανάπτυξη το οποίο επάνω του θα βγούνε στατιστικά οριζόντια, κάθετα, συχνότητα εμφάνισής, κ ότι διποτε άλλο νομίζει ο κάθε ένας που θα μπορεί να βοηθήσει.. θα το προσάρμοσω στην εκτύπωση κάι ταυτόχρονα με κοινές προβλέψεις θα το ρίξουμε ο κάθε ένας απ το μέρος του..  Ο ΟΠΑΠ δεν φοβάστε τον παίκτη που κυνηγά τα λίγα, αλλά ούτε και αυτόν πού κυνηγά ένα μιριο... Θα φοβηθεί ομος τούς παίκτες πού κυνηγάνε μιρια.. Βέβαια αυτός δεν είναι ο σκοπός μάς ο φόβος τού ΟΠΑΠ αλλά να γέμιση η τσέπη μάς... Εάν βάλουμε όλοι τα δυνατά μας κάτι μπορούμε να κάνουμε κυνηγοντας τα πολλά με αυτούς τούς τρόπους... Εγώ είμαι διατέθημενος να βοηθήσω σε ότι μπορώ!!!

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 16:26:μμ »
ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ..???

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ...ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ...

ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΑΓΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ) ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ (ΕΙΚΟΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΙΟ ΤΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ...
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

guest1933

  • Επισκέπτης
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 16:28:μμ »
Φιλε ΔΗΜΟΚΡΙΤΕ εχεις απολυτο δικιο.Μου αρεσει που το ( Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ) ειναι και  δικο σου πιστευω.
Το πως ας το αποφασισουν οι διαχειριστες του site και πραγματικα ειμαστε εδω ολοι για να βοηθησουμε.
Ας κανουμε κατι δημιουργικο σαν ΟΜΑΔΑ και για το αποτελεσμα δεν μετραει μονο το ταμειο αρκει που ο καθενας θα δωσει κατι απο τον εαυτο του για τους αλλους.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 16:34:μμ »
Εγώ μια φορά το μαγαζάκι το έχω ανοίξει.  Τα αγγλικά τσεκούρια στην διάθεση σας και μονο εδώ αν και πολλοι τα θέλουν στην γωνία τους.  Σας υπόσχομαι μεγαλο κυνήγι στην Αγγλία. Αλλά θέλει Άντερο αλλά και διαχείρηση.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2020, 17:33:μμ από THEO-007 »

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 17:10:μμ »
Μπορούμε Ζάχο! Την γραμμή τής βάσης την έχεις ξεκινήσει με αυτά τα συστήματα.. Εάν δουλέψουμε ομαδικά μπορούμε να καταφέρουμε πολλά..

Με μεγάλα συστήματα πού έχουμε περισσότερες πιθανότητες... Εκεί ποντάρω κ εγώ κάι στης 442 διαφορετικές επιλογές πού έχω πέραση στην εκτύπωση κ μπορώ να περάσω ότι διποτε παίζετε στον οπαπ..

Το πώς θα συνεννοηθούμε όλοι μάζη ο καθένας να δώσει τα φώτα τού κ να θέλη να ασχοληθεί σοβαρά κάι όχι για την πλάκα του.. ..
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2020, 17:13:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 17:30:μμ »
ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ..Ο ΑΛΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ (1)...Ο ΑΛΛΟΣ (Χ) Ο ΤΡΙΤΟΣ (2)...ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ...!!!

Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ...ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ (ΕΙΚΟΝΙΚΑ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΤΕΡΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΔΙΑΛΕΓΟΥΜΕ...

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ...???

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ (ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΑΙ ΔΙΠΛΕΣ)...ΑΥΤΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ...!!!

Η ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΠΑΡΟΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ Η ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΤΡΙΠΛΕΣ ΕΙΤΕ (ΜΙΚΤΟ) ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ (Δ.Ε) ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ (ΜΟΝΑ) ΣΗΜΕΙΑ....

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2020, 17:51:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #22 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 17:45:μμ »
Αυτό Ζάχο είναι σωστό, έχεις δίκιο να δοκιμάζουμε εικονικά συστηματα να βλέπουμε συμπεριφορές.. Στης προβλέψεις ομος υπάρχουν πολλά μαγκακια πού έχουν προσχώρηση πολύ μπροστά με διάφορους τρόπους. Εάν αυτά τα τοποθετήσουμε επάνω στα δικά μάς ίσος μπορεί να έρθει το απόλυτο..

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑ 2_ΣΤΑΝΤΑΡ & 5 ΔΙΠΛΕΣ(ΗΜ/ΤΕΛ)......ΣΤΗΛΕΣ 92
« Απάντηση #23 στις: Νοεμβρίου 21, 2020, 17:52:μμ »
ΝΑ ΔΟΥΜΕ...!!!
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.