Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: ΣΑΣ ΔΙΝΩ (ΤΡΟΦΗ)......απάντηση  (Αναγνώστηκε 1625 φορές)

Xaris

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 12
Απ: ΣΑΣ ΔΙΝΩ (ΤΡΟΦΗ)......απάντηση
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 23, 2023, 18:22:μμ »
Καλησπέρα σε όλους.Κοmnine αν αναφέρεσαι σε εμένα ΦΙΛΛΑΣ live σελίδες:16 στις 17 Δεκεμβρίου 2011 εκεί ο Φιλλας έχει και τις στήλες.Φιλε και πάλι την γνώμη μου λέω και δεν προτρέπω κανέναν να παίξει αυτό και ούτε το επιδιώκω να το παίξω έξυπνος θελωντας να μειώσω τα δικά σας συστήματα τα οποία όπως είπα είναι εξαιρετικά.Απλα επειδή έχω δοκιμάσει παρά πολλα συστήματα δυάδες τριάδες τετράδες μόνα φορτωμενα livε δεν κερδίζονται σε βάθος χρόνου μια θα κερδίζουμε τρεις μπρος θα χάνουμε γιατί είναι γκανιοταρισμενες  εταιρίες και επειδή οι πιθανότητές των φορων που θα κερδίζεις δεν γίνεται να είναι μεγαλύτερες από τις πιθανότητες νίκης τους συστήματος σου.Αρα ΑΔΥΝΑΤΟΝ να βγεις κερδισμένος σε βάθος χρόνου.Μπορει να έχεις περισσότερες πιθανότητες με λιγότερους αγώνες αλλά μαθηματικά,στοιχηματίκα όχι.Τα μαθηματικά δεν ισχύουν στο στοίχημα μόνο για να κατασκευάσουμε σύστημα τα χρησιμοποιούμε.Αλλωστε μαθηματικά και πιθανότητες δεν παίζουν μπάλα και ούτε 'θυμουνται'.Γι'αυτο για να σπάσουμε την γκανιοτας τους εγώ παίζω έτσι.Μια θέλεις Κοmnine και στην τελική αν δεν βγει διασκεδάστε το με λίγα 32×0.25= 8€.Μεχρι εκεί.Οι Book δεν γίναν για να χάνουν παιδιά και όποιος δεν μπορεί να το καταλάβει δεν θα ξέρει από πια πόρτα να φύγει....... Συγνώμη αν έγινα κουραστικός. 

guest2020

  • Επισκέπτης
Απ: ΣΑΣ ΔΙΝΩ (ΤΡΟΦΗ)......απάντηση
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 24, 2023, 03:43:πμ »
H ANAΠΤΥΞΗ ΣΕ ΤΡΙΠΛΕΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ? ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ Η ΓΚΑΝΙΟΤΑ.

Γιάννης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 375
  • Ενάντια στους BOOK
Απ: ΣΑΣ ΔΙΝΩ (ΤΡΟΦΗ)......απάντηση
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 24, 2023, 07:39:πμ »
Καλημέρα Xaris,
Βλέπω γραφτηκες στο Betsite και σαν χείμαρρος γράφεις.
Και πολύ καλά κάνεις!
Είναι σαν να τα κρατουσες μέσα σου τοσα χρόνια που έμπαινες στο Betsite και ήθελες να τα βγάλεις.
Όντως τα συστήματα  εδώ είναι μοναδικά και πόσο μάλιστα του Φιλλα που είναι ορισμένα φανταστικά!
Σταθηκα σε μια κουβέντα σου περι επαγγελματιες παίκτες.
Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο καλύτερα αυτό;
Ποιο είναι το κριτήριο σου για να ξεχωρισεις εναν επαγγελματία παίκτη απο εναν ερασιτεχνη;

Xaris

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 12
Απ: ΣΑΣ ΔΙΝΩ (ΤΡΟΦΗ)......απάντηση
« Απάντηση #18 στις: Απριλίου 24, 2023, 08:57:πμ »
Φίλε μου Γιάννη καλημέρα και καλή εβδομάδα καθώς και σε όλη την παρέα.Δεν έχω καμία πρόθεση να προσβάλλω να αυτοπροβληθω και να υποτιμήσω κανέναν με ότι γράφω εννοείται και ειδικά εσένα και τον efthimi που σάς θεωρώ δυνατά μυαλά και έχω ακολουθήσει και κάποια από τα συστήματα σας και σάς θεωρώ ανώτερους από μένα στοιχηματίκα (κυριολεκτω πραγματικά).Όσον αφορά για την λέξη επαγγελματίες απλά την ανέφερα από τον φιλλα για τα συστήματα που μας έλεγε να τα περιμένουμε.Τιποτα παραπάνω μόνο αυτό.Αληθεια σου λέω.Για μένα προσωπικά αν θέλαμε να πούμε η να βαφτίσουμε κάποιον σε εισαγωγικά επαγγελματία είναι ίσως αυτός και πάλι λέω ίσως αυτός που παίζει συγκεκριμένα πρωταθλήματα συγκεκριμένο σύστημα και περιμένει.Σημειωνει κέρδη και χασουρες έχει συγκεκριμένο bank roll management δεν ψαρωνει από τις αποδόσεις (αυτό είναι άλλο θέμα βέβαια) γενικά μιλάω.Χανει δεν πάει με ψυχολογία να ρεφαρει αμέσως και το βασικότερο πόσα λεφτά θέλεις να πάρεις από το στοίχημα για να δεις τι σύστημα θα ακολουθήσεις.Ολα αυτά είναι σχετικά βέβαια αλλά κατά την γνωμη μου.Παντως ζητάω συγνώμη αν είπα κάτι κακό και την λέξη αυτήν την παίρνω πίσω.Καλη σου μέρα.

Γιάννης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 375
  • Ενάντια στους BOOK
Απ: ΣΑΣ ΔΙΝΩ (ΤΡΟΦΗ)......απάντηση
« Απάντηση #19 στις: Απριλίου 24, 2023, 09:13:πμ »
Μην σου μπαίνουν λάθος σκέψεις στο μυαλό.
Δεν έκανες τίποτα κακο. Ούτε υποτιμησες κανέναν, ουτε προσεβαλες κανέναν και ουτε αυτοπροβοληθηκες.
Μια χαρά την γνώμη σου έγραψες και χαίρομαι γι'αυτό.
Μακάρι και η πλειοψηφία των εγγεγραμμενων χρηστών να το έκανε αυτό!
Όσο για την ερώτηση που σου έκανα, με κάλυψες και σε ευχαριστώ πολύ.
Καλη συνέχεια σου εύχομαι

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: ΣΑΣ ΔΙΝΩ (ΤΡΟΦΗ)......απάντηση
« Απάντηση #20 στις: Απριλίου 24, 2023, 15:43:μμ »
H ANAΠΤΥΞΗ ΣΕ ΤΡΙΠΛΕΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ? ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ Η ΓΚΑΝΙΟΤΑ.

ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ (ΜΕΤΑΒΛΗΤΟ) ΜΕ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΙΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΤΗΛΕΣ...

ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ...
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.