Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.  (Αναγνώστηκε 1096 φορές)

asathlisi

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
Αγαπητοί φίλοι του στοιχήματος και της σελίδας καλησπέρα,
Καταρχάς τα συγχαρητήρια στους διαχειριστές της σελίδας καθώς και σε όλους όσους μοιράζονται τις γνώσεις τους απλόχερα βοηθώντας έτσι τους πιο αρχάριους παίκτες (όπως εμένα) με την εμπειρία τους. Ανοίγω αυτό το topic για να μπορέσουμε να μοιραστούμε ο καθένας μας συστήματα τα οποία δουλεύουν και σημειώνουν επιτυχία και συστήματα τα οποία πιθανόν να θέλουν βελτίωση και οι πιο έμπειροι παίκτες μπορούν να βοηθήσουν με τις συμβουλές τους.
Ως αρχάριος -άπειρος παίκτης λοιπόν θα περιμένω να δω ιδέες , προτάσεις ακόμα και στοιχήματα που δουλεύουν με επιτυχία από κάποιους παίκτες.
Στη σελίδα φιλοξενούνται 100δες συστήματα , ας μοιραστούμε τα δοκιμασμένα και αυτά που η συμπεριφορά τους οδηγούν στην επιτυχία.



THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 23, 2021, 20:52:μμ »
Εγω παιζω μονο συστηματα (παρολι) του Ζαχαρια Φιλλα αλλα οπως εχω πει και παλαιοτερα η λατρεια μου η απολυτη ειναι το στυλ του ΠΡΟ-ΠΟ που παιζω.
Τα συστηματα που ακολουθω ειναι 5 τον αριθμο αλλα ειναι καλουπωμενα απο τον κατασκευαστη στο ιδιο τεμπο οποτε ξερω και τι να παιξω.
Θα σου στειλω σε πριβε τις φορμες να τα δεις.
Απο κει και περα ψαξε και αλλα συστηματα και ακολουθα οτι σε βολευει.


asathlisi

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 23, 2021, 20:59:μμ »
Ευχαριστώ THEO  πολλές φορές δανείστηκα από τον τρόπο σου , βεβαια δεν κατανόησα 100% αλλα μου άνοιξε κάποιους δρόμους στη σκέψη μου.

asathlisi

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 23, 2021, 21:13:μμ »
NG-OVER2,5 ... σαν Δ.Ε!

Ας ξεκινήσω με μια ιδέα που τη δανείστηκα από κάποιον εδώ μέσα στο site...ποιος θεωρείτε είναι ο βέλτιστος τρόπος να συνδυάσουμε σε Δ.Ε. τα NG και τα Ο2,5??? Χάνοντας δηλαδή το σκόρ 1-1 μόνο. Πως πιστεύετε θα μπορούσε να κατασκευαστεί ένα τέτοιο σύστημα? Υπάρχουν καλύψεις για επιστροφή κεφαλαίου κι αν ναι πως?

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 23, 2021, 21:18:μμ »
Αυτο νομιζω ο Γιωργος το προτεινε οποτε αν ειναι αυτος ειναι και ο αρμοδιος να σου απαντησει.

guest1933

  • Επισκέπτης
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 24, 2021, 08:46:πμ »
Καλημέρα.
Υπάρχουν τόσοι πολλοί τρόποι κάλυψης στοιχημάτων που θα πρέπει να γράφουμε ώρες.
Το ζητούμενο για εμένα δεν είναι πλέον η κάλυψη , αλλά πως η επιλογές γραμμής που κάνουμε
θα μπορούν να " γεννάνε" περισσότερη της μια επιτυχίας.
εξηγώ.
Ας υποθέσουμε λοιπόν οτι έχουμε 5 διπλές





Εδώ χάνουμε σε οποιοδήποτε διπλό έρθει, σωστά?
Εάν δεν έρθει διπλό κερδίζουμε πάντα 1 στήλη.

Εδω λοιπόν είναι η δική μου αλλαγή στόχου.
Δεν θέλω να κερδίζει πάντα μια στήλη.

παράδειγμα.

1 u
1 u
1 u
1 u
1 u

Πρίν πω οτιδήποτε να αναφέρω πως η πίστη σε σημείο-σημεία είναι βασική προυπόθεση για να παιχτεί έτσι
Εχω λοιπόν παίξει 5 άσσους που τους πιστεύω καθώς επίσης και 5 Under.
Χάνει σε κάθε ισσοπαλία με πάνω από 3 γκόλ 2-2,3-3 κτλπ καθώς επίσης και σε κάθε διπλό Οver.
Κρατάει όμως ένα ικανοποιητικό ποσοστό κάλυψης και για τα 3 σημεία 1 χ 2 παρόλο που είναι διπλή.
Και επίσης το πιο σημαντικό ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΣΤΗΛΕΣ σαν επιτυχία.
Πιάνει 5 άσσους & βρίσκει & 3 under.Οι νικήτριες στήλες τώρα έγιναν 8.
Οπότε δεν ξέρω εάν κατάλαβες το σκεπτικό αλλά προσαρμογές γίνονται πολλές.

Προσπάθησε να βρείς τρόπους & στοιχήματα σαν αυτό που ανέφερα λίγο πρίν(εάν βέβαια σε ενδιαφέρει)
& για το ποιο σύστημα θα παίξεις η ποιο είναι κατάλληλο ,μην χαλοσκάς, καθώς και πλήρες να παιχτούν αυτά δίνουν επιτυχία.

Κάνε < ΔΥΝΑΜΙΚΗ> την όποια επιλογή διπλής ή τριπλής ή τετραπλής & όχι <ΣΤΑΤΙΚΗ>


asathlisi

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.
« Απάντηση #6 στις: Νοεμβρίου 24, 2021, 11:18:πμ »
Μπράβο κι ευχαριστώ....
εχθές σε 2 συστήματα 6 διπλές είχα ένα κερδισμένο κι ενα χαμένο δελτίο...εαν το έπαιζα με τον τρόπο που αναφέρεις  δεν θα υπήρχε χαμένο δελτίο καθώς το 2πλο που έσπασε ήταν Under...πολύ καλή λύση γρίφου και εναλλακτικός τρόπος...ευχαριστώ.

Υ.Γ. Special grats to Diophantus by javistas...που βέβαια ακόμα το μαθαίνω.

guest1933

  • Επισκέπτης
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.
« Απάντηση #7 στις: Νοεμβρίου 24, 2021, 11:25:πμ »
Να είσαι καλά & πάντα επιτυχίες.
Συνεχώς μαθαίνουμε όλοι & ότι ιδέα η τρόπος προκύψει καλό είναι να το μοιραζόμαστε.

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Απ: ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.
« Απάντηση #8 στις: Νοεμβρίου 24, 2021, 13:40:μμ »
Μπράβο κι ευχαριστώ....
εχθές σε 2 συστήματα 6 διπλές είχα ένα κερδισμένο κι ενα χαμένο δελτίο...εαν το έπαιζα με τον τρόπο που αναφέρεις  δεν θα υπήρχε χαμένο δελτίο καθώς το 2πλο που έσπασε ήταν Under...πολύ καλή λύση γρίφου και εναλλακτικός τρόπος...ευχαριστώ.

Υ.Γ. Special grats to Diophantus by javistas...που βέβαια ακόμα το μαθαίνω.

Να είσαι καλά φίλε. Η μεγαλύτερη ικανοποίηση είναι να βλέπω δελτία κερδισμένα με Διόφαντο.