Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: απατη απο το stoiximan.gr  (Αναγνώστηκε 52132 φορές)

kastanietas

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 20:36:μμ »
Σορρυ αγνοηστε το απο πανω. Kstavro εχεις καποιο μειλ να επικοινωνησουμε για το θεμα?

BETG

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 23:43:μμ »
ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΟΠΑΠ...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ...!!!


για πες μας ρε φιλλα εσυ που παιζεις οπαπ ,δεν εχεις προβλημα σε συμπληρωση δελτιων ετσι οπως το εχουν κανειι?
που το βλεπεις οτι ειναι καλος ο οπαπ?και συ που μας δινεις τοσα συστηματα με πολλα δελτια για βρες μου ενα πρακτορα τωρα αν μπορει να τα παρει ?τα παιρνεις απο τον οπαπ μου φαινεται και θες να το διαφημιζεις?και ξερω οτι δε θα το βγαλεις στη φορα το μνμ,,,,αλλα δεν ειναι ηθικο σε καποιον να απαντας οταν χανει καποια λεφτα και να του λες καλα να παθεις?εχεις κανει βιντεακια στο  sto youtube πως δεν εγινες εκατομυριουχος χανοντας 4 ματς απο τα 15 .και δω σου λεει ο χριστιανος οτι κερδισε εναν μπουκ και του λες ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ?

BETG

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 23:50:μμ »
Αντι να φωναξεις και συ ο ιδιος για το πως εχουν κανει τον οπαπ..που χρειαζεσαι χαρακα τριγωνο και μοιρογνωμονιο να βρεις ενα οβερ απο το κουπονι κανεις λες και εχει μετοχες εκει περα.
Μα καλα δε βλεπεις οτι το μαγαζι το διαλυσανε ?πηγαινε συμπληρωσε τον κωδικο 21025 και βρες μου και το 0βερ 3,5
αντε και να θελω να ακολουθησω τα συστηματα σου στον οπαπ ,θα χρειαστω 5 μαθηματικους και σχεδιαστες γραφιστικης να τα συμπληρωσω αυτα δε τα βλεπεις?γιατι δε τα λες?

hliass

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #18 στις: Οκτωβρίου 25, 2015, 00:36:πμ »
παντα οπαπ ρε παιδια...

φιλε εσυ αν δεν ξες να γραφεις στο κουπονι τραβα παιξε κανα αλλο παιχνιδι. παπουδες ξερουν και γραφουν το δελτιο του οπαπ πλεον.

τι σε προβληματισε οι κωδικοι που εγινανα με τεσερα ψηφια ?

η που εχει παραπανω επιλογες???? μην τα παιζεις αν δεν θες παιξε βασικα σημεια .....
ο οπαπ εχει το πιο ολοκληρομενο κουπονι δελτιο σε επιγειο δυκτιο στον κοσμο αυτη τη στιγμη μας προσφερει κουπονι ιντερνετ σε επιγειο δικτυο και συμπληρωση με το χερι σε χαρτι που αλοι θα το καταφερναν μονο με συμπληρωση σε υπολογιστη.

αν θες βοηθεια στο δελτιο πες και θα παιζεις πολυ πολυ ευκολα ......
βρες και εναν καλο πρακτορα και οταν και αν εχεις ταμεια δεν σε ξανα απασχολει ο τροπος πληρωμης...
ελεος κανουμε τοσο καιρο να παμε ενα ταμειο και οταν παμε να μην ξερουμε αν παρουμε τα λεφτα????


εχω πληρωθει πολα δελτια απο οπαπ ποτε μα ποτε δεν ειχα προβλημα.... δεν θα μπω σε διαδικασια να παιξω ιντερνετ για να πληρωθω με καλητερη αποδοση.. γιατι σημερα παιζω σημερα αν κερδισω εχω τα λεφτα στην τσεπη αμεση πληρωμη ποιος το κανει αυτο περα απο τον οπαπ ????

BETG

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #19 στις: Οκτωβρίου 25, 2015, 06:14:πμ »
θες να μου πεις τωρα οτι για να παιξεις ενα συστημα 4,5,6,7 ημιχρονα τελικα οβερ 0.5 ημι,σκορερ κορνερ κτλ μπορεις να τα συμπληρωσεις στον οπαπ.?Αντε και μπορεις πας ριχνεις το δελτιο και κει που χε ο ασσος 2,36589 εχει παει 1,2658 σου αρεσει αυτο?
Προφανως και δεν εχεις παιξει στο ιντερνετ για να ξερεις?Τον καλο πρακτορα πως τον βρισκεις ?Πως καταλαβαινεις ?Και να ειμαι μια μερα πατρα και την αλλη κρητη πρεπει να βρω 2 καλους πρακτορες?
Οσο για τους ηλικιωμενους πηγαινε και ρωτα αν ξαναβγαλανε καταρακτη και μετα ελα να μου πεις οτι ξερουν να συμπληρωνουν δελτια

kstavro

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 26, 2015, 00:12:πμ »
Κανενας αλλος που να μπορει να βοηθησει ?

SERRES

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 12
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 26, 2015, 11:58:πμ »
Αγαπητέ BETG,
σχετικά με την επίθεση που κάνεις για τον ΟΠΑΠ νομίζω  ότι έχεις άδικο.
Κατ'αρχήν έχεις μπροστά σου τον αντιπρόσωπο του ΟΠΑΠ τον Πράκτορα η τον ίδιο τον Οργανισμό για να επιλύσεις οποιοδήποτε πρόβλημα προκύψει και το κυριότερο μιλούν Ελληνικά και όχι σπασμένα Ελληνικά και να κάνουν τάχα πως δεν καταλαβαίνουν πιό πρόβλημα έχεις και επιπλέον να έχει ψιλά γράμματα οταν γράφεσαι και να σου λένε αργότερα όταν προκύψει κάποιο πρόβλημα :μα ξέρεις έτσι γράφει στόν κανονισμό μας και άλλα πολλα.
Εκτός τούτου καθημερινά βλέπω σε διάφορα site ότι υπάρχουν προβλήματα πληρωμής για πολλούς και διαφόρους λόγους και συνεχείς διαμαρτυρίες.
Όσον αφορά το δελτίο του ΟΠΑΠ μπορεί να το συμπληρώσει ο καθένας και ακόμα και οι γέροι όπως αποκαλείς τούς ανθρώπους κάποιας ηλικίας.
Όταν αλλάζουν οι αποδόσεις το γράφει στα πρακτορεία ,τώρα εάν εσύ δεν το βλέπεις πρόβλημα σου.
Ο Φίλλας απο τότε που δημιουργήθηκε το betsite νομίζω κατά το 2007 εάν θυμάμαι καλά πάντα οι υποδείξεις του ήταν για τον ΟΠΑΠ και όχι για τούς τότε παράνομους book.

BETG

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #22 στις: Οκτωβρίου 26, 2015, 13:02:μμ »
Aγαπητε SERRES,
Εχω την εντυπωση οτι δε καταλαβες τι γραφω .
Παμε να τα εξηγησω
1) Που ειδες την επιθεση που εκανα στον οπαπ?οι περισσοτεροι παιχτες λενε τα αυτονοητα οτι σκατεψε το κουπονι
ειναι κατι που το λενε ολοι ακομα και ο πρακτορες.Ποιος ο λογος τοτε οι ιδιοι οι πρακτορες να στειλουν προτασεις για
αλλαγες στο κουπονι του οπαπ?
2)Ειπες οτι μιλας με αντιπροσωπο του οπαπ και σε ελληνικα κιολας και καταλαβαινεις και στα εξηγουν μμεχρι εδω καλα
γιατι παραδειγμα οι περισσοτεροι πρακτορες δυσανασχετουν οταν πας να παιξεις γκρουπ?τι να το κανω εγω αν μου τα λενε στα ελληνικα και δε μπορουν να μου τα παιξουν επειδη δε ξερουν ?Οι σοβαρες εταιρειες ιντερνετικες εχουν εκπροσωπους που μιλανε απταιστα ελληνικα ολο το 24 ωρο ,που ειδες τα σπαστα τα ελληνικα σε ποια εταιρεια?
Ο οπαπ εχει support 24ωρο ?
3) Που ειδες απο τα γραφομενα μου να λεω τι λεξη γερος?ηλικιωμενοι ειπα-και εξακολουθω να λεω οτι η συμπληρωση στο χερι στον οπαπ ειναι μαρτυριο αν παιξεις γεγονοτα διαφορετικα παρολι πχ πανω απο 10 ματς
4)Παιζω 5 χρονια ιντερνετ και χω βρει την υγεια μου,χαμενος ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ....
5)Θυμισε μου φιλε σερρες ποτε ο οπαπ σου δωσε ενα μπονους ετσι για το γαμωτο επειδη τζιραρεις καποιο ποσο
6)ο οπαπ πραγματι ειναι καλος για παρολι 15 ματς θανατου .ΤΖΟΚΕΡ ΔΗΛ ,και αν σου κατσει ?μονο για  εκει


SERRES

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 12
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #23 στις: Οκτωβρίου 26, 2015, 13:53:μμ »
Με συγχωρείς που δεν κατάλαβα αυτά που  έγραψες.

kstavro

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #24 στις: Οκτωβρίου 27, 2015, 16:52:μμ »
Σορρυ αγνοηστε το απο πανω. Kstavro εχεις καποιο μειλ να επικοινωνησουμε για το θεμα?

φιλε μπορεις να γραψεις το mail σου να σ στειλω ?

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #25 στις: Νοεμβρίου 11, 2015, 20:56:μμ »
ΘΑ ΣΑΣ ΛΥΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΠΕΡΙ ΟΠΑΠ...ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ (ΛΕΕΙ) ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ...!!!ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ (ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΗ-ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ) ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ (SKUPE) ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΤΗΝ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΑ ΠΡΑΤΕΤΕ...ΑΝ ΟΧΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΣ...!!!ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΑΠ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ...ΓΙΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΝΩ...!!!ΑΣ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝ ΤΑ ΠΕΡΝΩ Η ΟΧΙ ΜΗΝ ΦΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΛΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ Η ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ (22.00)...!!!

ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...!!!

ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ...!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2015, 07:57:πμ από ΦΙΛΛΑΣ »
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

loukas

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 12, 2016, 01:31:πμ »
o opap kai o stoiximan  einai apatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  BET365    THE BEST    exo kanei analipseis   ano ton 500 euro kai ola kala

Nikos_t

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #27 στις: Μαΐου 20, 2016, 21:40:μμ »
Καλα ρε φιλε, κι εσυ πως πηγες να παιξεις απο την ιδια ip και διεθυνση που επαιζε και ο γιος σου?
Πιστεψε με ΚΑΜΙΑ εταιρια δεν θα σε πληρωνε, 100% αυτο που λεω.Ολες εχουν  ως προυποθεση να υπαρχει ενας λογαριασμος ανα ατομο οικογενεια σπιτι ip υπολογιστη..Και αυτον τον κανονισμο τον εχουν για 2 λογους.
1) Για να μην μπορει ο παιχτης να σπασει τα ορια του μεγιστου πονταρισματος παιζωντας max bet απο πολλους λογαριασμους
2) Για να μην πληρωνουν 2 η παραπανω φορες το μπονους εγγραφης στον ιδιο παιχτη.

Ακομα και σε περιπτωση που ειχες πονταρει καποτε εστω 1 στοιχημα του 1€ απο τον υπολογιστη-ip ενος φιλου σου που εχει κι αυτος λογαριασμο στον ιδιο μπουκ, παλι δεν θα σε πληρωναν..
Παλι καλα να λες που σου επιστρεφουν και την καταθεση..Αλλοι μπουκ δεν σου δινουν ουτε αυτα αν δουν πολλαπλους λογαριασμους.
Παντως για αυτο που λες οτι θα επρεπε να μην σε αφησουν απο την αρχη να παιξεις εχεις δικιο..Αλλα και παλι δεν μπορεις να κανεις κατι, γιατι θεωρητικα εχουν και αυτοι δικιο, αποδεχτηκες τους ορους και τις προυποθεσεις χωρις να εχεις διαβασει τον κανονισμο για λογαριασμο απο ιδια ip σπτι κτλ

BETSHOP JUSTICE

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #28 στις: Μαΐου 24, 2016, 03:44:πμ »
ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ .
ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ
ΤΟ ΟΤΙ Ο ΣΤΟΙΧΙΜΑΝ ΒΡΟΜΑΕΙ ΟΣ ΤΟ ΚΟΚΑΛΟ , ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΙ , ΓΙΑΥΤO  ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ  ΤΗ ΜΟΝΗ ΓΝΗΣΙΑ  ΕΤΑΙΡΙΑ
BETSHOP          ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ .........ΘΑ ΣΩΘΕΙΤΕ..............ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΑΝΑΛΙΨΗ ΜΕ UNISTREAM  ΚΑΙ ΣΕ 3 ΟΡΕΣ ΘΑ ΠΛHΡΟΘΕΙΤΕ  ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΡΙΑ ΤΗΣ UNISTREAM
EGNATIA 3 THESALONIKI   ,   ΠΛΕΟΝ ΟΣΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΟΙΧΙΜΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ . Η ΜΠΟΧΑ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΙΜΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ

geoko

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #29 στις: Μαΐου 25, 2016, 00:25:πμ »
Καλησπέρα αγαπητέ φίλε ...που το όνομά σου ...το έβαλες για διαφήμιση  της εταιρείας σου...

Δεν κατάλαβες !!!
 Επειδή τα χώνουμε στον ΟΠΑΠ δεν είμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ ?  ....τα χώνουμε στον ΟΠΑΠ γιατί ..θέλουμε να αλλάξει...

Όμως άλλο πράγμα....είναι το φρούτο που πας εδώ μέσα να διαφημίσεις...

Όλοι οι Μπουκ θέλουν να κερδίζουν γιατί είναι εταιρείες !
.... αλλά τα λεφτά μας να πηγαίνουν στις Μάλτες !!! πρέπει να είμαστε ηλίθιοι να το θέλουμε.

...και έτσι για την ιστορία ...η εταιρεία σου.....λέει ότι έχει τα συμφέροντά της στην Μάλτα ...δηλαδή το χρήμα μας ..θα το στέλνει στη Μάλτα  (Μάλτα σημαίνει φορολογικός παράδεισος... ναι η όχι ? )

... ενώ ο ΟΠΑΠ κάνει και καλά στο τόπο μας ...
 μόνο και μόνο που δίνει το 30% στο προυπολογισμό της χώρας και δίνει ψωμί σε τόσες οικογένειες πρακτόρων ... αρκεί !!!

Πές μου ένα καλό που κάνει η εταιρεία σου ...στην χώρα μου την Ελλάδα... !!!

.....κοιτάξτε όλοι στο κάτω μέρος της ιστοσελίδας της εταιρείας του φίλου μας .... να δείτε που θα πηγαίνει το ευρώ σας.

This website is operated by B2B Gaming Services Ltd. whose registered office is Apartment 21, Suite 41, Charles Court, St Luke’s Road, Pieta PTA 1027, Malta.
B2B Gaming Services Ltd. with company Registration No. C. 41936 is licensed and regulated by the Malta Gaming Authority (MGA) of Malta. Find out more about the MGA at www.mga.org.mt.....).


Μην πιστεύεται σε εταιρείες  και σε σωτήρες ...γιατί δεν υπάρχουν.... απλά κοιταχτείτε στο καθρέφτη να δείτε το μοναδικό σωτήρα σας.

...όπου υπάρχουν φτωχές χώρες...εκεί πάνε να θησαυρίσουν από το Τζόγο οι διάφορες εταιρείες "σωτήρες"

«Μην ξεχνάμε ότι όπου υπάρχει φτώχεια ανθεί ο τζόγος τα ναρκωτικά και η πορνεία!» ...
και όπου ανθίζει ο τζόγος πάντα θα υπάρχει φτώχεια…!!!



Υ.Γ
Το μήνυμα αυτό φίλε μου δεν είναι προσωπικό ...γιατί δεν σε ξέρω...ούτε γνωρίζω την εταιρεία που μας λες.
Τώρα αν δεν έχεις σχέση με την εταιρεία που λές ... πολύ κακώς έκανες που έβαλες το όνομα μια άσχετης εταιρείας στο δικό σου όνομα.
Απλά όπως μας είπες την γνώμη σου ...σου είπα και την δική μου.

Καλό βράδυ
....
geoko


« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 25, 2016, 01:01:πμ από geoko »