Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Live soccer  (Αναγνώστηκε 2433 φορές)

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
« Απάντηση #45 στις: Νοεμβρίου 23, 2020, 23:38:μμ »
Eυχομαι καποιος να ακολουθησε αυριο καλυτερα

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
« Απάντηση #46 στις: Νοεμβρίου 25, 2020, 20:59:μμ »
Καλησπερα σας βικτωρια κολωνιας -ζβικαου 0,5 γκολ αγωνα αξια  @1,28

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
« Απάντηση #47 στις: Νοεμβρίου 25, 2020, 21:50:μμ »
Κοβεντρυ 1,5 γκολ τελικο @ 1,4 αξια


egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
« Απάντηση #48 στις: Νοεμβρίου 25, 2020, 23:51:μμ »
ΚΟΒΕΝΤΡΥ LOSTTTTTTTT

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: LIVE στοιχηματα
« Απάντηση #49 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 14:01:μμ »
Φιλαρακι αυτο το παιχνιδι που κανεις ειναι πολυ επικινδυνο και θα σε καταστρεψει. Παιζεις με λαθος τροπο. Διαβασε τα στατιστικα στην 365 και ακολουθως πονταρεις. Στο ειπα. Εχει πολυ καλα στατιστικα. Για μενα υπαρχουν παρα πολυ καλυτερα πονταρισματα απο τα over/under. Για παραδειγμα ποια ομαδα θα βαλει το επομενο γκολ στον αγωνα. Μπορεις να παιξεις 3 ή 4 ομαδες και να ζητας 1-2 λαθη. Οι αποδοσεις ειναι καλυτερες αλλα το βασικο ειναι να διαβαζεις τα στατιστικα που υπαρχουν και τονιζω ειναι πολυ καλα. Τα εχω καρατσεκαρισμενα με συνδρομητικο σαιτ αλλα και με live αγωνες. Το live θελει υπομονη φιλε. Δεν παιζουμε οτι να ειναι. Μπορεις να βρεις μεγαλες ευκαιριες με μεγαλες αποδοσεις. Για να παιξεις τετοια αποδοση πρεπει να εχει ποσοστο μεγαλυτερο απο 80% οτι εχεις εξασφαλισει το σημειο.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 26, 2020, 14:11:μμ από THEO-007 »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #50 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 14:21:μμ »
Εγω μεσα απο το live θα προτεινω value bets υψηλων αξιων με βαση την δυναμικη των ομαδων στον αγωνιστικο χωρο.

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #51 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:17:μμ »
Διαφωνω καθετα τα στατιστικα της 365 θεωρουν σουτ που χτυπαει το σημαιακι του κορνερ ειναι ευκαιρια και το καταχωρει ως σουτ εκτος εστιας.Δηλαδη αν η κατω μαγουλα εχει 5 τετοια σουτ θα στα βαλει ως σουτ εκτος εστιας.Η κατοχη και οι επιιινδυνες ευκαιριες και παλι ειναι υποκειμενικες.
Ειπες οτι ο τροπος που παιζω ειναι λαθος.Αν στο κοβεντρυ εμπανε αλλο ενα γκολ θα το ελεγες?
Απο που καταλαβες οτι ειναι λαθος ?Παιζω με στατιστικα των πρωτσθληματων και τους μ.ορους των γκολ,πραγμα που κανεις και συ ,το χεις πει παλιοτερα ,οπως κανουν και οι περισσοτεροι.Κανω διαχειριση ταμειου με 5 ,6 λαθη στο λαιβ να μη χανω,προσπαθω για 3-4% τη μερα .Αξια στην αποδοση δεν ειναι μονο το 5αρι της καρλαιλ ειναι και το 1,4 του να μπουν αλλα 2 γκολ πχ ,ο καθενας οπως μπορει και ξερει ,εσυ προσπαθεις να παιξεις με τσεκουρια πως τα λες και πειριμενεις να πιασεις αυτα τα θηρια εγω παιζω με μικρες και το 50ρικο να γινει 100ρικο σε ενα μηνα  και παει λεγοντας 100ρικο 200αρι κτλ κτλ,αν διαβασεις στον Φυλλα καπου γραφει για διπλασιασμους.Και εμενα δε μου αρσει ο τροπος που παιζεις αλλα δεν βγηκα να σου δωσω συμβουλη γιατι δεν το εχω δοκιμασει ,εσυ μετα απο 5 κερδισμενα(χαμηλων αποδοσεων)που εδωσα βγηκες στο τελευταιο και χαμενο να μου πεις οτι ειμαι λαθος στο παιξιμο μου ΧΩΡΙΣ να ξερεις πως και τι παιζω .Το κλεινω εδω καλο ειναι να κανιυμε αυτοκριτικη και να ξερουμε οτι στο βασανο που λεγεται τζογος ειναι ΧΡΟΝΙΑ  και αλλοι ,για αυτο να σκεφτομαστε τι λεμε γιατι με φασολια δε παιζουμε με χρημα παιζουμε ολοι


THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #52 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:20:μμ »
Tα στατιστικά τους έχουν αλλάξει εδω και 3 μηνες. Αν θες με πιστεύεις.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #53 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:26:μμ »
Να σου κάνω μια ερώτηση. Χθες εχασες 50 ευρώ γιατί απο οτι κατάλαβα 50αρες παίζεις. Σε ποσά πονταρίσματα θα τα βγαλεις. Φτιάξει ενα ταμείο να το δουμε σε βάθος χρονου. Με προσθαφαιρέσεις. Μονο έτσι θα μου δείξεις σε βάθος χρονου. Value bets υπαρχουν μονο στα τελικά αποτελεσματα. Τώρα αν κάποιοι θέλετε να βγαλετε values απο οπου να είναι κάντε το. Δεν ισχυει.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:29:μμ από THEO-007 »

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #54 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:28:μμ »
δε παιζω ετσι ποτε δε μου αρεσει ο τροπος αυτος θα πιασω μια θα χασω 10

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #55 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:31:μμ »
ΜΑΡΤΙΝΓΚΑΛΕ παιζω με 5 η 6 λαθη  χτιζω την αποδοση πχ του 1.8 παιζω επαναπονταρισματα μεχρι να κανω αποδοση 1.8 πχ δεν εχω χασει ειμαι στο πλανο μου

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #56 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:31:μμ »
Μην περιμένεις να σε ακολουθήσουν ομως έτσι. Αμα δεν σε δουν σε βάθος χρονου πως πονταρεις. Μαρτινγκειλ...?? Αστό μακρια απο μένα.

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #57 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:37:μμ »
δοκιμασμενο χρονια  αρκει να βαζεις καθημερινο πλανο ,και να σταματας.Μα το χεις δοκιμασει ξαι εσυ καιησουν καποτε οολυ ενθουσιασμενος...τι μακρυα απο εσενα?

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #58 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:40:μμ »
δε παιζω ετσι ποτε δε μου αρεσει ο τροπος αυτος θα πιασω μια θα χασω 10

Αν παίζεις 8αρια μπορεί. Αν παίζεις απο 3.80 μέχρι 6.00 παλευεις πολύ γερα.

egbet

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 236
Απ: LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
« Απάντηση #59 στις: Νοεμβρίου 26, 2020, 18:42:μμ »
Χαμενος εισαι θα το κανεις μια αντε δυο μετα θα σε φαει θα ταιζεις παλι το αλογακι