Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες  (Αναγνώστηκε 24374 φορές)

Kostasbet18

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
Απ:8 ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΤΡΑΔΕΣ 14 στηλες
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 11, 2019, 20:53:μμ »
https://1x2-1x2-1x2.blogspot.com/2019/04/8.html


Ότι να' ναι ο φίλος...

Αν έχει κάποιος εμπειρία με όποιο κατασκευαστικό, ας παραθέσει ταχύτητες σε επεξεργασία στηλών.

Στο περίπου από χρόνο, αλλά να μου πει συγκεκριμένα τι ακριβώς ζητάει, πχ παράγωγο 6-4-3 στις 13 τριπλές.



Λιγο μη αναλυτικη αποψη-ερωτιση,σχεδον σε ταχυτητα πανω κατω οτι προγραμα κυκλοφορει ειναι στους ιδιους χρονους,τωρα συμφωνω και επαυξανω στον ορο παραγωγο-α που κατ ουσια ειναι κοντρες σε μαζεμα αρα καλυτερη εποτευση η ροη δεδομενων.Τωρα παντα κατα την αποψη. μου οπως λεει και ο Φιλλας σεβομενος. παλαιους.  στο θεμα κοντρες θα συμπληρωνα οτι καποιες κοντρες αν γινοτανε φιχ παραγωγα θα ηταν οτι ποιο καλο εχτρα βοηθημα κατι που ο javistas με κατηγορει,οπως και και να εχει παντως ο χρονος επεξεργασιας ο ειδικος να απαντισει ειναι ο Κυριος Μελετης που εχει πει νομιζω για καποιο δωρεαν προγραμα.

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 863
Απ:8 ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΤΡΑΔΕΣ 14 στηλες
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 11, 2019, 21:50:μμ »
https://1x2-1x2-1x2.blogspot.com/2019/04/8.html


Ότι να' ναι ο φίλος...

Αν έχει κάποιος εμπειρία με όποιο κατασκευαστικό, ας παραθέσει ταχύτητες σε επεξεργασία στηλών.

Στο περίπου από χρόνο, αλλά να μου πει συγκεκριμένα τι ακριβώς ζητάει, πχ παράγωγο 6-4-3 στις 13 τριπλές.



Λιγο μη αναλυτικη αποψη-ερωτιση,σχεδον σε ταχυτητα πανω κατω οτι προγραμα κυκλοφορει ειναι στους ιδιους χρονους,τωρα συμφωνω και επαυξανω στον ορο παραγωγο-α που κατ ουσια ειναι κοντρες σε μαζεμα αρα καλυτερη εποτευση η ροη δεδομενων.Τωρα παντα κατα την αποψη. μου οπως λεει και ο Φιλλας σεβομενος. παλαιους.  στο θεμα κοντρες θα συμπληρωνα οτι καποιες κοντρες αν γινοτανε φιχ παραγωγα θα ηταν οτι ποιο καλο εχτρα βοηθημα κατι που ο javistas με κατηγορει,οπως και και να εχει παντως ο χρονος επεξεργασιας ο ειδικος να απαντισει ειναι ο Κυριος Μελετης που εχει πει νομιζω για καποιο δωρεαν προγραμα.

Πότε κατηγόρησα εγώ εσένα για το θέμα "παράγωγα"; Το θεωρώ ξένο ως προς ένα κατασκευαστικό στοιχήματος για 2 λόγους:

1. Αν υποθέσω ότι στο ΠΡΟΠΟ είχες στατιστική από τις νικήτριες, τώρα εδώ δεν έχεις στατιστική για να εφαρμόσεις το παράγωγο.
2.Ας δεχτώ ότι κάνεις μόνος σου στατιστική, πχ ελληνικό πρωτάθλημα και θες το παράγωγο 4-3-1. Ξέρουμε ότι όλα τα διπλανά παράγωγα , δηλαδή 4-2-2, 5-3-0 κλπ έδιναν 12άρι στο ΠΡΟΠΟ. Εδώ στο στοίχημα τι θα πάρεις; Τίποτα. Εκτός και αν παίξεις και τις 7άδες , που σημαίνει η 8άδα επί 8. Και αν έχεις 50 στήλες 8άδες, είσαι για 400 στήλες.

Για μένα δεν είναι δύσκολο να το βάλω στο πρόγραμμα. Αλλά δε νομίζω να βοηθήσει πολύ κόσμο.

Τώρα για δωρεάν προγράμματα, Μελέτης κλπ. δεν τα καταλαβαίνω. Γίνε συγκεκριμένος.

Λοιπόν kostasbet : Εγώ ασχολήθηκα από μεράκι και αγάπη για το άθλημα και έχοντας και τη γνώση, ξεκίνησα να κάνω αυτό που κάνω. Βασικά το έκανα για τον εαυτό μου και 2-3 φίλους. Είπα να το προσφέρω και σε μία συμβολική τιμή, πιο πολύ για να πάρει ο κόσμος κάτι και να μη νιώσει ότι τον δουλεύουν ζητώντας του ένα σωρό λεφτά και επίσης στην ουσία να το έχει φτιάξει ο κόσμος το πρόγραμμα και όχι εγώ, αφού θα φτιάξω ότι ζητηθεί (και είναι εφικτό εννοείται). Εσύ το μόνο που είχες να πεις στο πμ που έστειλες ήταν μέσες - άκρες ότι το πρόγραμμα δεν έχει μέλλον. Δε με ενοχλεί καθόλου : Κάποιοι θα ωφεληθούν, κάποιοι όχι.

Κάποιοι που θεωρώ ότι βοήθησαν θα το πάρουν δωρεάν το πρόγραμμα. Αυτό θα είναι το ευχαριστώ για τη συμβολή τους με απλές παρατηρήσεις και επισημάνσεις.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 11, 2019, 22:02:μμ από javistas »

Kostasbet18

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
Απ:8 ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΤΡΑΔΕΣ 14 στηλες
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 11, 2019, 22:15:μμ »
https://1x2-1x2-1x2.blogspot.com/2019/04/8.html


Ότι να' ναι ο φίλος...

Αν έχει κάποιος εμπειρία με όποιο κατασκευαστικό, ας παραθέσει ταχύτητες σε επεξεργασία στηλών.

Στο περίπου από χρόνο, αλλά να μου πει συγκεκριμένα τι ακριβώς ζητάει, πχ παράγωγο 6-4-3 στις 13 τριπλές.



Λιγο μη αναλυτικη αποψη-ερωτιση,σχεδον σε ταχυτητα πανω κατω οτι προγραμα κυκλοφορει ειναι στους ιδιους χρονους,τωρα συμφωνω και επαυξανω στον ορο παραγωγο-α που κατ ουσια ειναι κοντρες σε μαζεμα αρα καλυτερη εποτευση η ροη δεδομενων.Τωρα παντα κατα την αποψη. μου οπως λεει και ο Φιλλας σεβομενος. παλαιους.  στο θεμα κοντρες θα συμπληρωνα οτι καποιες κοντρες αν γινοτανε φιχ παραγωγα θα ηταν οτι ποιο καλο εχτρα βοηθημα κατι που ο javistas με κατηγορει,οπως και και να εχει παντως ο χρονος επεξεργασιας ο ειδικος να απαντισει ειναι ο Κυριος Μελετης που εχει πει νομιζω για καποιο δωρεαν προγραμα.

Πότε κατηγόρησα εγώ εσένα για το θέμα "παράγωγα"; Το θεωρώ ξένο ως προς ένα κατασκευαστικό στοιχήματος για 2 λόγους:

1. Αν υποθέσω ότι στο ΠΡΟΠΟ είχες στατιστική από τις νικήτριες, τώρα εδώ δεν έχεις στατιστική για να εφαρμόσεις το παράγωγο.
2.Ας δεχτώ ότι κάνεις μόνος σου στατιστική, πχ ελληνικό πρωτάθλημα και θες το παράγωγο 4-3-1. Ξέρουμε ότι όλα τα διπλανά παράγωγα , δηλαδή 4-2-2, 5-3-1 κλπ έδιναν 12άρι στο ΠΡΟΠΟ. Εδώ στο στοίχημα τι θα πάρεις; Τίποτα. Εκτός και αν παίξεις και τις 7άδες , που σημαίνει η 8άδα επί 8. Και αν έχεις 50 στήλες 8άδες, είσαι για 400 στήλες.

Για μένα δεν είναι δύσκολο να το βάλω στο πρόγραμμα. Αλλά δε νομίζω να βοηθήσει πολύ κόσμο.

Τώρα για δωρεάν προγράμματα, Μελέτης κλπ. δεν τα καταλαβαίνω. Γίνε συγκεκριμένος.

Λοιπόν kostasbet : Εγώ ασχολήθηκα από μεράκι και αγάπη για το άθλημα και έχοντας και τη γνώση, ξεκίνησα να κάνω αυτό που κάνω. Βασικά το έκανα για τον εαυτό μου και 2-3 φίλους. Είπα να το προσφέρω και σε μία συμβολική τιμή, πιο πολύ για να πάρει ο κόσμος κάτι και να μη νιώσει ότι τον δουλεύουν ζητώντας του ένα σωρό λεφτά και επίσης στην ουσία να το έχει φτιάξει ο κόσμος το πρόγραμμα και όχι εγώ, αφού θα φτιάξω ότι ζητηθεί (και είναι εφικτό εννοείται). Εσύ το μόνο που είχες να πεις στο πμ που έστειλες ήταν μέσες - άκρες ότι το πρόγραμμα δεν έχει μέλλον. Δε με ενοχλεί καθόλου : Κάποιοι θα ωφεληθούν, κάποιοι όχι.

Κάποιοι που θεωρώ ότι βοήθησαν θα το πάρουν δωρεάν το πρόγραμμα. Αυτό θα είναι το ευχαριστώ για τη συμβολή τους με απλές παρατηρήσεις και επισημάνσεις.
. .

Δεν καταλαβες αρκετα τι αναφερα,ειπα εκτος απο σνανεωση αγωνων αυτα που βαζεις στο προγραμα σου γινονται και με αλλα προγραματα και η εκτυπωση με το προγραματακι που οπως αναφερες και εσυ ειναι εφικτο να. γινει.Τωρα το προβλημα ειναι ποσο ικανοποιει τον καθενα για καποιον μεσο που θελει να βαλει 10-50 στηλες οκ για αυτον ειναι εντσξει.Τωρα για παραγωγα δεν εννοω αυτα που λες εσυ,εννοω παραγωγισιμους ορους.Παντως τονιζω παρα την οποια αντιπαραθεση μας μπραβο στηνπροσπαθρια σου.Τελος εφοσον αναφερεσαι στον μεσο χρηστη η οποια συμβολη μου πεφτει στο κενο,

BETSAITER

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 78
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #18 στις: Απριλίου 12, 2019, 00:31:πμ »
Με  αυτο  σημερα  πηγα  καλο  ταμειο .Τωρα  τα  οτι ναναι  να τα πειτε  εκει  που σας  βολευουν.

Kostasbet18

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #19 στις: Απριλίου 12, 2019, 00:51:πμ »
Με  αυτο  σημερα  πηγα  καλο  ταμειο .Τωρα  τα  οτι ναναι  να τα πειτε  εκει  που σας  βολευουν.
Τι σχεση εχει το αν πηγες ταμειο που αν πηγες μπραβο..με την ταχυτητα επεξεργασιας?

propo314

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 93
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #20 στις: Απριλίου 12, 2019, 13:07:μμ »
Εγω θα ηθελα να αφησουμε κατα μερος τις αντιπαραθεσεις και να προσπαθουμε ολοι για κατι καλυτερο ,
και αν μπορουμε και  θελουμε να βοηθαμε και τους αλλους.
Οσον αφορα τον κυριο που λεει οτι πηγε καλο ταμειο, καλο θα ηταν να μας δειξει τι επαιξε ,ποσα εβαλε και τι εβγαλε.
Οχι μονο λογια του αερα.
Πολυ απλα για να ξερουμε και εμεις τι να κανουμε,γιατι το χρησιμοποιησα και εγω εικονικα σε μερικους αγωνες και δεν ειδα μεγαλη αποδοση,
Εκτος και αν κανω λαθος.

BETSAITER

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 78
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #21 στις: Απριλίου 12, 2019, 15:28:μμ »
Εβγαλα  6  στα   8   με  3   στηλες  επιτυχια  και τα εξαργυρωσα νωριτερα  γιατι  εδιναν κοντα  στο μεγιστο και οπου βλεπεις  τριαδα  εβγαλα εξω το μικρο ποσοστο  γιατι το ειχε βγαλει και ο οπαπ  γιατι  επαιζα 2 μερες πριν να γινουν οι αγωνες.Με ασσο τη σλαβια επιανα  7  στηλες  και  επαιρνα αλλα 45  ευρω. Οπως βλεπεις ο οπαπ   τα  εμφανιζει  ολα . Ειχα παιξει 13,50  ευρω.
http://x.22071.n7.nabble.com/30-03-16-15-td8463.html#a8490
Εδω θα βρης ολα τα τυποποιημενα του Ανδρομεδα θα κατεβουν ολα ωστε σε αναγκη να ειναι ετοιμα  https://1x2-1x2-1x2.blogspot.com/2019/04/
Και εδω ειναι  προγνωστικα  που  βγαζουν οι καλυτεροι με βαθμολογιες  με οικονικα χρηματα  κερδιζουν πραγματικα. Δεν τα παω ασχημα. 
http://www.olbg.com/team/GREECEMACEDONIA

Tις βρηκα σημειωμενες  ΟΥΑΣΙΝΚΤΟΝ 1,8  ΜΟΛΝΤΕ  1,47  ΑΡΣΕΝΑΛ  2,15  ΜΠΕΝΦΙΚΑ  2,2  ΣΛΑΒΙΑ  4,85  ΑΣΣΟΙ  ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΡΙΜΠΟΡ 1,23  ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ Ο ΟΠΑΠ  ΓΙΟΝΚ ΜΠΟΙΣ  1,73  ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΙΟΥΜΠΛΙΑΝΑ 2,00  ΕΧΑΣΑ ΟΥΑΣΙΝΚΤΟΝ  ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΑ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 12, 2019, 17:27:μμ από BETSAITER »

BETSAITER

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 78
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #22 στις: Απριλίου 12, 2019, 23:56:μμ »

BETSAITER

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 78
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #23 στις: Απριλίου 13, 2019, 21:57:μμ »


                   
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 13, 2019, 22:23:μμ από BETSAITER »

BETSAITER

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 78
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #24 στις: Απριλίου 15, 2019, 18:57:μμ »
ΦΙΛΛΑ  ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ  ΕΧΩ  2  ΧΡΟΝΙΑ  ΚΑΙ  ΕΓΩ  ΤΟ  ΠΡΟΤΟΑΝΑΡΤΗΣΑ ΣΕ  ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ  ΑΥΤΗ  Η ΣΕΛΙΔΑ  ΕΙΝΑΙ  ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.  ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ  ADOBE AIR PLAYER  MONO  AYTO  ΠΡΕΠΕΙ  ΝΑ ΜΠΕΙ  ΤΟ  ΠΑΛΙΟ. ΣΒΗΝΕΙΣ  ΜΟΝΟ  ΤΟ  ADOBE  AIR  PLAYER  TO  ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ  ΚΑΙ  ΒΡΙΣΚΕΙΣ  ΣΤΟ  GOOGLE  ΜΙΑ  ΠΑΛΙΑ  ΕΚΔΟΣΕΙ  ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ  2018  ΚΑΙ ΤΟ  ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ  ΚΑΙ  ΕΙΣΑΙ  ΕΤΟΙΜΟΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ  ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ UPDATE.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 15, 2019, 19:27:μμ από BETSAITER »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #25 στις: Απριλίου 15, 2019, 22:53:μμ »
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ...!!!
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 863
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #26 στις: Απριλίου 22, 2019, 22:57:μμ »
Παιδιά, καλά είναι να απαντάμε μόνο ότι έχει σχέση με το θέμα. Καλό είναι να βλέπουμε επιτυχίες κλπ, αλλά σε αντίστοιχο θέμα, μην τα κάνουμε όλα αχταρμά.

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 863
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #27 στις: Απριλίου 23, 2019, 10:45:πμ »
Ανεβάζω ένα βίντεο από τη φάση του κατασκευαστικού. Τα κύρια προβλήματα λύθηκαν, που ήταν η εκτύπωση και κυρίως η διαχείριση μεγάλων συστημάτων, τώρα λίγα μένουν. Πέφτει και το Πάσχα στη μέση, πιστεύω μέχρι του Θωμά θα είναι έτοιμο. Οι στατιστικοί όροι απομένουν, που είναι ελάχιστη δουλειά.

http://www.mediafire.com/file/5tx949uuba268bq/pamestoixima.mp4/file

Καλό Πάσχα σε όλους.

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 863
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #28 στις: Απριλίου 26, 2019, 18:59:μμ »
Διορθώθηκαν κάποια πραγματάκια, κάποια μικρά προβλήματα, υπάρχει σκορ πλέον στον πίνακα, ο χρήστης θα μπορεί να βάζει τις στοιχηματικές επιλογές με όποια σειρά θέλει αυτός.

http://www.mediafire.com/file/x39kd9q92c5jwjl/20190425_093814.mkv/file

Καλό Πάσχα σε όλους.

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 863
Απ: Νέο κατασκευαστικό πρόγραμμα - Βοήθειες
« Απάντηση #29 στις: Μαΐου 09, 2019, 22:03:μμ »
Επανερχόμαστε πάλι μετά τις γιορτές.

Έχουν προστεθεί αρκετά πράγματα, στατιστικοί όροι, όπως συμμετρία, συνεχόμενα, εναλλαγές, βάρος, φίλτρο αποδόσεων.
Επίσης μπήκε επιλογή για νικήτρια στήλη και διαλογή, όπως και ένωση ή τομή αρχείων στηλών.
Λίγα πράγματα απέμειναν ακόμη, ζητώ συγνώμη από τους φίλους που με ρώτησαν με πμ πότε τελειώνει, ξέφυγε λίγο χρονικά, είναι η αλήθεια.
Έπεσαν γιορτές μέσα, κάποια προβλήματα, όπως και πολλές ώρες δουλειάς που δε με άφησαν να δουλέψω το κατασκευαστικό όσο ήθελα.

http://www.mediafire.com/file/w9uz54ol54yxk6k/20190509_213518.mkv/file