Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Φόρμα τοποθέτησης συστημάτων για εκτύπωση 1000 δελτία - Χατζόπουλος Δημόκριτος -  (Αναγνώστηκε 55638 φορές)

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
ΚΑΘΟΛΟΥ, ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ,ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΤΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΔΕΛΤΙΑ
ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΙΑ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΗΜΙΧΡΟΝΟ-ΤΕΛΙΚΟ-ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΕΛΙΚΟ .ΑΝ ΣΥΝΔΥΑΣΟΥΜΕ 1 Χ 2 ΑΛΛΑ 1-1 Χ-Χ 2-2 ΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ?
ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΓΙΝΟΝΑΤΑΙ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ 30 ΣΤΗΛΩΝ . ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΜΠΑΙΝΕ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΕΝΑ EXCEL ΓΙΑ ΜΕΛΕΤΗ.ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΠΑΠΑΔΕΣ....ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ....ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ ΟΜΩΣ...
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

guest2020

  • Επισκέπτης
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΜΙΚΡΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑΚΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΠΧ ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΆΛΛΗΣ ή ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ .ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΝΑ ΣΤΗΛΗ ΣΤΟ EXCEL  ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΠΟΛΛΑ ΟΜΟΙΑ . ΔΗΛΑΔΗ ΔΥΑΔΕΣ 1 1   Χ Χ  2 2 .ΘΕΛΕΙ ΜΕΛΕΤΗ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΣΤΗΘΟΥΝ ΟΙ ΣΤΗΛΕΣ ΣΤΟ EXCEL . ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ .
ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΙ ΜΕ COMBO ΚΑΙ CASH OUT ΚΑΙ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ . ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΩ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ   ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΣΤΗΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΕΡΔΟΣ . ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ !

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
ΑΡΚΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΤΡΙΠΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ (ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ) ΣΗΜΕΙΩΝ...

ΔΗΛ....

(1)=1-1

(Χ)=Χ-Χ

(2)=2-2

ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Σωστά  τα λεμέ  javistas έτσι είναι για της 8 δίπλες  το πρόγραμμα του ΖΗΚΟΥ έβγαλε  αυτές  το μεγίστη  δινει 50% οικον

στο Diophantus_ που εβαλα με το αντίστροφο μεταβλητο βγαζει 539 στηλ  κατι λαθος θα κανω ,,,,,,,

Όχι, ο Διόφαντος δε βγάζει το ελάχιστο. Τα ελάχιστα έχουν βγει μετά από μελέτη μαθηματικών και έχουν καταχωρηθεί σε βάσεις δεδομένων. Είναι τα πρωτότυπα και δεν αλλάζουν. Ο Διόφαντος δεν έχει αυτή τη βάση δεδομένων δυστυχώς.
Παράδειγμα, στις 7 διπλές, το 6 στα 7 είναι 16 στήλες και δεν πέφτει με τίποτα. Επίσης 4 τριπλές για 3 στα 4 είναι 9 στήλες και δεν πέφτει με τίποτα.Αν δεν κάνω λάθος πάντα.

javistas μεταβλητό σωστά οι 7 διπλες με 6 στα 7 είναι 16 στηλες κ δεν πέφτει με τίποτα..
Σε ενισχυμένο μεταβλυτο με 5 στα 6 είναι πάλη 16 στήλες κ δεν πέφτει με τίποτα...

Για 9 στα 10 μεταβλητό πόσες βγενουν οι στήλες?
Κάι για 8 στα 9 ενισχυμένο μεταβλυτο?

5 στα 6, 12 στήλες.
6 στα 7, 16 στήλες.

Αλλά όπως είπα, δεν έχει τόσο σημασία 1,2 ή 3 στήλες παραπάνω. Η πρόβλεψη είναι πιο σημαντική. Κυνηγάς το σύστημα με διπλές και χάνεις τη διπλή.

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Τρόπος σκέψης..

Μόνος αγώνας 1Χ2
3 δελτία

1.Στην χειρότερη να πάρουμε πίσω όσα δαπανήσαμε..
2.Στην καλύτερη να έχουμε κέρδος 1 πρως 2 έως 3...
Ολο αυτο στο 100%

Javistas, Γιάννη, και Ευθύμης..
 Εσείς που ασχολείστε ιντερνετικα κάντε της έρευνες σας κ δώστε περισσότερες λεπτομέρειες, αν μπορείτε κ εάν στέκει όλο αυτό...



Παίρνουμε έναν αγώνα με 0% γκανιότα

   1                  Χ                   2
3.00            3.00               3.00       < υποθετικές αποδόσεις

Είμαστε γραμμένοι σε δύο στοιχηματικες εταιρείες η κάι σε τρεις...
Το παρουσιάζω με δύο εδώ...

1.Μπλε
2.Πρασινη

Κεφαλαίο 100€ ίσομοιρασμενο στα τρία αποτέλεσματα

Κάι ξεκινάμε να πάρουμε πίσω όσα θα δαπανήσουμε στο 100% και απο κέρδος ανάλογος πως θα εξελιχθεί το σκορ χωρίς να μας ενδιαφέρει ότι κ να έρθει..
Με την μόνη διαφορά στον 1 και 2 βάζουμε επιλογή πρώιμη πληρωμή..
Οπότε κατά την διάρκεια του αγώνα εάν έρθει με δύο γκολ  διαφορά ο 1 έχουμε κέρδος... Πέρασε ο 1ασος..
Εάν στο τέλος τελειώσει με 2-2 έχουμε κέρδος κ από το Χ..
Εάν τελειώσει στον 1 απλά έχουμε επιστροφή την αρχική δαπάνη.. Εάν έρθει ανατροπή κ τελικό 2 το ποιανούμε και  στην πράσινη...
Οπότε ότι κ να έρθει 1,Χ,2 με σωστό ίσομοιρασμενο το κεφάλαιο δεν μας ενδιαφέρει αφού έχουμε εξασφαλισμενη την επιστροφή του κεφαλαίου μας αφού αγώνας είναι 0% γκανιότα
Μας ενδιαφέρει πως θα εξελιχθεί το σκορ ώστε να πάρουμε τη πρώιμη πληρωμή κ μετά να τελειώσει σε Χ η 2


Κ εάν εξελιχθεί το σκορ κ περισσότερο μπορούμε να έχουμε κ από τα τρία δελτία κέρδος...

Αυτό γ να υλοποιηθεί θέλουμε αυστηρά ο αγώνας να είναι
1)0% γκανιότας
2)να έχει την επιλογή πρώιμη πληρωμή...
3)ορθό ίσομοιρασμενο ποντάρισμα
4)δύο στοιχηματικες εταιρείες που να είναι συνδεμένες από διαφορετικές ip
Π. Χ. δύο κινητά από τα δικά τους δεδομένα αυστηρά..

Εάν το κάνουμε αυτόματος σε μια στοιχηματικη μας περνούν χαμπάρι άμεσος..

Παιδιά κάντε την έρευνα σας κ γράψτε..





« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2022, 18:25:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

Γιάννης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 375
  • Ενάντια στους BOOK
Αγαπητέ Δημοκριτε, αν παρουμε το cashout οπως στο παραδειγμα σου στον (1) δηλαδή, δεν θα είναι η απόδοση του οπως η αρχική. Δεν θα είναι 3,αλλά λιγότερη.
Οπότε αν έρθει και τελικο αποτέλεσμα (1) τότε στην ουσία στο τελος θα έχουμε λιγοτερο κεφάλαιο απο το αρχικό.
Ισως και να κανω λάθος, αλλά το cashout πρέπει να το χειριζεσαι διαφορετικά

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Αγαπητέ Δημοκριτε, αν παρουμε το cashout οπως στο παραδειγμα σου στον (1) δηλαδή, δεν θα είναι η απόδοση του οπως η αρχική. Δεν θα είναι 3,αλλά λιγότερη.
Οπότε αν έρθει και τελικο αποτέλεσμα (1) τότε στην ουσία στο τελος θα έχουμε λιγοτερο κεφάλαιο απο το αρχικό.
Ισως και να κανω λάθος, αλλά το cashout πρέπει να το χειριζεσαι διαφορετικά

Το cash out δεν το χρησιμοποιουμε καθόλου..
Θέλουμε αγώνα με 0%γκανιότα
Ησομηρασμα κεφαλαίου στο 1Χ2
Σε δύο εταιρείες..
Στην μια εταιρία τοποθετούμε
1 πρώιμη πληρωμή
2 πρώιμη πληρωμη
Κάι στην άλλη εταιρία Χ

Εάν έρθει κατά την διάρκεια του αγώνα 2-0 πληρωνόμαστε από το 1 πρώιμη πληρωμή..
Κ εάν μετά έρθει Χ πληρωνόμαστε από το Χ...

Η πρώιμη πληρωμή κερδίζει όταν κατά την διάρκεια του αγώνα μια ομάδα κερδίζει με δύο γκολ διαφορά..
Μετά εάν εξελιχθεί το σκορ μπορεί να έρθει κ το Χ η και το 2.

Γιάννης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 375
  • Ενάντια στους BOOK
Δεν εχω ασχοληθεί καθόλου με την πρόωρη πληρωμή.
Λυπαμαι πολυ.
Το μπέρδεψα με το cashout.
Ενδιαφέρον ακούγεται.
Πρέπει να το εξετασω πρώτα για να σου απαντήσω, γιατι δεν εχω ξανασχοληθει με αυτο

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Δεν εχω ασχοληθεί καθόλου με την πρόωρη πληρωμή.
Λυπαμαι πολυ.
Το μπέρδεψα με το cashout.
Ενδιαφέρον ακούγεται.
Πρέπει να το εξετασω πρώτα για να σου απαντήσω, γιατι δεν εχω ξανασχοληθει με αυτο

Δώσε βάση όπως τα ανέφερα...
Εδώ έχει ψωμί..
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2022, 19:39:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Το όλο ζήτημα όμως είναι στο να προηγηθεί κάποιος με 2 γκολ και μετά να ισοφαρίσει η αντίπαλη ομάδα ή να έρθει διπλό. Οπότε θα κερδίσουν 2 σημεία.
Αν βρίσκεις ματς με 0% γκανιότα είναι κερδοφόρο. Δεν ξέρω πόσο κερδοφόρο όμως. Αυτό εξαρτάται από το πόσα ματς γίνονται 2-0, 0-2 κλπ και μετά γίνεται η ανατροπή για το τελικό αποτέλεσμα.
Σε κάθε περίπτωση παίζεις χωρίς άγχος. Και ναι, θέλει 2 λογαριασμούς.

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Το όλο ζήτημα όμως είναι στο να προηγηθεί κάποιος με 2 γκολ και μετά να ισοφαρίσει η αντίπαλη ομάδα ή να έρθει διπλό. Οπότε θα κερδίσουν 2 σημεία.
Αν βρίσκεις ματς με 0% γκανιότα είναι κερδοφόρο. Δεν ξέρω πόσο κερδοφόρο όμως. Αυτό εξαρτάται από το πόσα ματς γίνονται 2-0, 0-2 κλπ και μετά γίνεται η ανατροπή για το τελικό αποτέλεσμα.
Σε κάθε περίπτωση παίζεις χωρίς άγχος. Και ναι, θέλει 2 λογαριασμούς.

Αυτή η τακτική είναι 100% κερδοφόρα...
Σωστά..  Αυτό εννοούσα..

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Το όλο ζήτημα όμως είναι στο να προηγηθεί κάποιος με 2 γκολ και μετά να ισοφαρίσει η αντίπαλη ομάδα ή να έρθει διπλό. Οπότε θα κερδίσουν 2 σημεία.
Αν βρίσκεις ματς με 0% γκανιότα είναι κερδοφόρο. Δεν ξέρω πόσο κερδοφόρο όμως. Αυτό εξαρτάται από το πόσα ματς γίνονται 2-0, 0-2 κλπ και μετά γίνεται η ανατροπή για το τελικό αποτέλεσμα.
Σε κάθε περίπτωση παίζεις χωρίς άγχος. Και ναι, θέλει 2 λογαριασμούς.

Αυτή η τακτική είναι 100% κερδοφόρα...
Σωστά..  Αυτό εννοούσα..

Επίσης κυκλοφορούν κάποιες ομάδες viper που ασχολούνται με αυτόν τον τρόπο και κατευθηνονται μόνοι τους κ έχουν άμεση συνεννόηση...

efthimis

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 115
...γεια σου ΔΗΜΟΚΡΙΤΕ, ο ΟΠΑΠ δεν ποσφέρει αυτόν τον στοιχηματισμό οπότε δεν έχω ασχοληθεί,
αν ωστόσο πέσει κάτι στην αντίληψή μου θα το ερευνήσω και θα εκφέρω γνώμη...

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Το όλο ζήτημα όμως είναι στο να προηγηθεί κάποιος με 2 γκολ και μετά να ισοφαρίσει η αντίπαλη ομάδα ή να έρθει διπλό. Οπότε θα κερδίσουν 2 σημεία.
Αν βρίσκεις ματς με 0% γκανιότα είναι κερδοφόρο. Δεν ξέρω πόσο κερδοφόρο όμως. Αυτό εξαρτάται από το πόσα ματς γίνονται 2-0, 0-2 κλπ και μετά γίνεται η ανατροπή για το τελικό αποτέλεσμα.
Σε κάθε περίπτωση παίζεις χωρίς άγχος. Και ναι, θέλει 2 λογαριασμούς.

Αυτό ακριβός συνέβη αυτήν την στιγμή με το παιχνίδι Ολλανδία - Αργεντινή..
Στο 0-2 υπέρ της Αργεντινής θα είχαμε πρώιμη πληρωμή από το 2αρι από την μία στοιχηματικη...

Κάι από την άλλη στοιχηματικη θα περνάμε το Χ...


Απίστευτο ματσ όσοι το παρακολουθούν..
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 10, 2022, 00:00:πμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »