Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR  (Αναγνώστηκε 10158 φορές)

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #105 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 21:41:μμ »
Το 101 είναι το 1 και δίπλα έχω την ομάδα που θέλω να κέρδισε. Το έχω στο λινό στην αντιστοίχιση. Πχ το 120 είναι το 20 στην φόρμα και δίπλα η ομάδα που θέλω να κέρδισε. Πχ το 118 είναι το 18 και δίπλα η ομάδα που θέλω να κερδιση. Είναι πολύ ευκολο. Τα έχω όλα τις αντιστοιχησεις, τα αποτελεσματα, τα δελτία, όλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2020, 21:50:μμ από THEO-007 »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #106 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 21:53:μμ »
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...!!!

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΕΞΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙΣ...

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΣΤΗΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΔΟΚΤΟΡΑΣ...ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΤΙΣ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ...(18) ΑΓΩΝΕΣ (ΠΑΡΟΛΙ) ΜΕ (16) ΣΤΗΛΕΣ...!!!

ΠΑΜΕ...

101=1
102=Χ
103=Χ
104=2
105=1
106=2
107=Χ
108=2
109=1
110=1
111=1
112=Χ
112=2
113=2
114=Χ
115=Χ
116=1
117=2
118=Χ

ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΠΙΑΣΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ...

ΟΙ ΣΤΗΛΕΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ...

https://www.betsite.gr/forum/index.php?topic=2659.0
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2020, 21:55:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #107 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 22:07:μμ »
Οι στήλες είναι του δικού σας πρώτου συστηματος πριν την αλλαγή απλα αφαιρω το 100 Δλ το 101 είναι το 1.. Βλέπω κάτι Χ εγώ δεν έχω παίξει Χ αλλά έχω βάλει τις ομάδες που κερδίζουν σε 1-2. Δεν νομιζω να το κατάλάβετε οποτε ας μην σας τρελαινω παραπανω. Όταν παίζω κοιταω τον αριθμο και την αντίστοιχη ομάδα και έτσι παίζω τια δελτία. Όλα τα δελτία έτσι τα έχω παίξει και κερδίζουν.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2020, 22:10:μμ από THEO-007 »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #108 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 22:21:μμ »
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥΘΕΝΑ 100...ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΟΥ (ΠΑΛΙ ΤΟ ΛΕΩ) ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ (101)-(118) ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #109 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:00:μμ »
Δεν μπορω να καταλάβω. Έχω πάρει τα γκρουπ και τις βασικές έβαλα δίπλα απλα τις επιλογές μου και κοιτώντας τα δελτία έπαιξε τις ομάδες. Δεν άλλαξα κάτι. Οτι έλεγαν οι στήλες αυτό έπαιξα χωρίς λαθος στην αντιστοίχιση ομάδων. Ας το αφήσουμε. Δεν βγαίνει άκρη τώρα.

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #110 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:03:μμ »
ΝΑΙ ΩΡΑΙΑ...ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΖΗΤΗΣΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #111 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:06:μμ »
Είναι 4 αγωνιστικές πίσω. Θέλω χρονο.να το κάνω. Θα προσπαθήσω όχι τώρα όμως.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:09:μμ από THEO-007 »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #112 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:13:μμ »
ΟΚ
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

sebax

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 5
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #113 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:15:μμ »
https://prnt.sc/vi8xj6

αυτα πρεπει να ειναι

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #114 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:20:μμ »
Αγαπητέ χρήστη τού betsite δεν μπηραζη να δώσεις την σκέψη σού δεν θα στην εκμεταλλευτη άλλος.. Αυτό πού δεν καταλάβενεις πού θέλη να σου πει ο διαχειριστής είναι ότι επειδή εσύ πιέζεις ιντερνετικα, πάρε όλους τούς αγώνες με τής προσωπικές σού προβλέψεις κ αρίθμησετες από το 100 έως κάι 118 κάι χρημάτισε τα με πράσινο αυτά που πέρασαν και με κόκκινο αυτά που χάθηκαν ετση θα δώσεις στον διαχειριστή να καταλάβει τη έκανες. Ετση των βοηθάς να το κατανόηση.. Εσύ βλέπεις παιχνίδια ολογράφως ενώ αυτός καταλάβενει αριθμούς!  Ετση θα μιλήσετε την ίδια γλώσσα!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:26:μμ από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #115 στις: Νοεμβρίου 12, 2020, 23:34:μμ »
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ Ο ΜΑΓΚΑΣ...!!!!!
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #116 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 08:56:πμ »
Το αποτέλεσμα θα βγει λανθασμενο επι του συνόλου της στηλης. Διότι απλα είχα ανοικτά ματς ενω είχαν κλείσει θετικά και οι βασικές και οι όμιλοι. Για να βγει σωστο το αποτέλεσμα και να βρεθεί τυχόν λάθος πρεπει όλα τα ανοιχτα ματς στην στήλη σου να περασθουν χαμένα. Οι αγωνες 101-103-117-118 πρεπει να περασθουν χαμενοι αλλιως δεν έχει καμια ουσια. Οσο για την σκεψη μου δυο φορες την εδωσα και τις την εκμεταλευθηκαν καποιοι. Δεν το ξανακανω.Καλημέρα. Eφτιαξα την φορμα των 45 αγωνων.

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2020, 14:27:μμ από THEO-007 »

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #117 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 17:27:μμ »
Αγαπητέ χρήστη τού betsite με αυτήν την παρουσίαση είναι ποίο κατανοητό να το καταλάβει ο άλλος.. Ετση όπως τα έχεις αριστερά τα γκρουπ και δίπλα στο κενό, που θα γράψεις ολογράφως όταν ολοκληρωθουν τα αποτελέσματα χρωματίσε στα γκρουπ τον αριθμό με πράσινο και κόκκινο αντίστοιχα. Και βλέποντας τους αριθμούς των γκρουπ  που χρωματισες, κάνε το είδιο κάι στην κάθε στήλη με πράσινο κάι κόκκινο τούς αριθμους. Ετση βλέπεις πώς κινήθηκε το σύστημα, στην συμπεριφορά των όρων, στης βασικές, στης προβλέψεις εάν τής είχες σε διαφορετικές θέσεις.. Με δύο λόγια έχεις μια νοικοκυρεμενη δουλειά με πολύ ξεκάθαρη εικόνα! Και εάν τής έχεις όλες με Αύξων αριθμο από 1 έως 27 σε μια στρώση αντί για τρεις στρώσεις των 9 στηλών που έχεις εσύ και κάνεις όλα τα παραπάνω που προανέφερα έχεις μια ακτινογραφία συμπεριφοράς.. Ετση βρίσκεις  λάθη και σού έρχεται κ έμπνευση! Γιατί μεταδίδεις όμως την σκέψη σού? Δεν καταλάβενεις ότι όλοι περιμένουν την δική σού σκέψη γ να σε εκμετάλλευτουν?. Να μην το ξανά κάνεις λοιπόν.

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #118 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 18:03:μμ »
Ποιο  κατανοητο γινεται και ως εξης.

Εχουμε 15 (ομαδες-ομιλους) αν θελουμε μια γενικη προγνωστικη εικονα,μπορουμε σε ενα εξελ να κραταμε ιστορικο
ως προς

Τις θεσεις που εχουν προτιμιση στατιστικα και την μορφη σαν παραγωγο η σκετες θεσεις.

Δηλαδη οι 10 ομιλοι που θελουμε υποχρεωτικα πως κατανεμονται στις 15 θεσεις.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #119 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 18:22:μμ »
Αγαπητέ χρήστη τού betsite με αυτήν την παρουσίαση είναι ποίο κατανοητό να το καταλάβει ο άλλος.. Ετση όπως τα έχεις αριστερά τα γκρουπ και δίπλα στο κενό, που θα γράψεις ολογράφως όταν ολοκληρωθουν τα αποτελέσματα χρωματίσε στα γκρουπ τον αριθμό με πράσινο και κόκκινο αντίστοιχα. Και βλέποντας τους αριθμούς των γκρουπ  που χρωματισες, κάνε το είδιο κάι στην κάθε στήλη με πράσινο κάι κόκκινο τούς αριθμους. Ετση βλέπεις πώς κινήθηκε το σύστημα, στην συμπεριφορά των όρων, στης βασικές, στης προβλέψεις εάν τής είχες σε διαφορετικές θέσεις.. Με δύο λόγια έχεις μια νοικοκυρεμενη δουλειά με πολύ ξεκάθαρη εικόνα! Και εάν τής έχεις όλες με Αύξων αριθμο από 1 έως 27 σε μια στρώση αντί για τρεις στρώσεις των 9 στηλών που έχεις εσύ και κάνεις όλα τα παραπάνω που προανέφερα έχεις μια ακτινογραφία συμπεριφοράς.. Ετση βρίσκεις  λάθη και σού έρχεται κ έμπνευση! Γιατί μεταδίδεις όμως την σκέψη σού? Δεν καταλάβενεις ότι όλοι περιμένουν την δική σού σκέψη γ να σε εκμετάλλευτουν?. Να μην το ξανά κάνεις λοιπόν.

Φιλε θες να ριχνεις της μπηχτες σου καντο ελευθερα. Δεν ακολουθω. Σου ειπα. Καποια πραγματα δεν προκειται να τα ξαναδωσω φορα παρτιδα. Ενα απο αυτα ειναι το πως βγαζω τις αγγλικες προβλεψεις. Τα δελτια ειναι στα Τσεκουρια. Οποιος θελει τα ακολουθει. Αυτο που προτεινεις το κανω ηδη εδω και πολυ καιρο για τον λογο αυτο θετω και ερωτηματα λαθων ή σκεψεων.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2020, 18:29:μμ από THEO-007 »