Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR  (Αναγνώστηκε 10158 φορές)

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #120 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 18:26:μμ »
Ποιο  κατανοητο γινεται και ως εξης.

Εχουμε 15 (ομαδες-ομιλους) αν θελουμε μια γενικη προγνωστικη εικονα,μπορουμε σε ενα εξελ να κραταμε ιστορικο
ως προς

Τις θεσεις που εχουν προτιμιση στατιστικα και την μορφη σαν παραγωγο η σκετες θεσεις.

Δηλαδη οι 10 ομιλοι που θελουμε υποχρεωτικα πως κατανεμονται στις 15 θεσεις.

Φιλε Χρηστο η προγνωση για μενα δεν ειναι ιστορικο ουτε των σημειων, ουτε του εκαστοτε αγωνα. Οποιος θελει στατιστικη προγνωση ας το κανει αυτο, οχι ομως εγω. Υπαρχει αλλου ειδους φορμουλα ειδικα στην αγγλια.

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 493
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #121 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 19:06:μμ »
Αγαπητέ χρήστη τού betsite εδώ προσπαθούμε να είμαστε ομάδα κ να λύσουμε έναν άλυτο γρίφο ο κάθε ένας όπως μπορεί. Όπως έχεις καταλάβει ανταλλάζουμε ιδέες κ σκέψεις για αυτόν τον σκοπό και ίσος πάρουμε κάτι από τον άλλον προς όφελος μάς. . Είτε αυτό λέγετε γνώση η έμπνευση  η καθοδήγηση είτε ότι διποτε άλλο πρως όφελος να λύσουμε τον γρίφο.. Εάν κάποιος χάρης εμένα
 πάρει-αποκομίσει κάτι από εμένα δεν έχω να χάσω κάτι.. Ίσα ίσα θα χαρώ κιόλας εάν το αναφέρει..Ο τρόπος σκέψης σου όμως φρενάρει την όρεξη τού αλλού να ασχοληθεί μάζη σού.. Προσπάθησε να γίνεις ποιο μεταδοτικός γ να θέλη ο άλλος να σε βοηθήσει. Αϊνστάιν κανένας δεν είναι όλοι μας κάθε μέρα μαθαίνουμε..  Εγώ το στοίχημα το βλέπω μαθηματικά κ λυγο πρόβλεψη..  Ότι δεινή παίρνεις αγαπητέ..  Σού εύχομαι πράσινες στοιχηματηκες ζημιές να έχεις..

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #122 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 19:46:μμ »
.Ο τρόπος σκέψης σου όμως φρενάρει την όρεξη τού αλλού να ασχοληθεί μάζη σού..

Εγώ δεν ήρθα εδώ για να μεταδωσω αλλά για να δω κάτι διαφορετικό απο τους z. ΦΙΛΛΑ  και DOCTOR σε σχέση με το παιχνιδι μου. Τα δελτία μου αποτελουν το προσωπικό μου αρχείο και δεν είμαι εδώ ουτε για να λάβω ζήτω, ουτε για να δώσω μπράβο. Τα μπράβο εδώ αξίζουν στους ΦΙΛΛΑ και ΔΟΚΤΟΡΑ. Όσο για μένα δεν θελω αλλά ουτε ζήτησα να ασχοληθεί κάποιος μαζί μου. Εγώ θέλω να μάθω να διαβάζω τα συστηματα των δυο δασκάλων εδώ που θα με βοηθήσουν στο παιχνιδι μου και που θα μπορούν να μου δώσουν καποιες απαντήσεις σε τυχόν ερωτήματα μου πανω στα συστηματα. Αυτό επιζητω κυρίως εδώ μέσα φιλέ.

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #123 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 20:03:μμ »
Κ. Ζαχαρια εαν θέλουμε αυτό το νεο συστημα να το παίξουμε για 10αδες με το ιδιο στυλ των 45 αγώνων πόσοι αγώνες και πόσες στήλες βγαίνουν.

ΕΙΝΑΙ (30) ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ (27) ΣΤΗΛΕΣ...ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ...!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2020, 23:49:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #124 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 20:46:μμ »
ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ (30) ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ (27) ΣΤΗΛΕΣ ΠΑΛΙ...ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΒ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΑ
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #125 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 22:56:μμ »
―-----------------------------―-----------------------------―-----------------------------―----------------------------
 THEO-007
Φιλε Χρηστο η προγνωση για μενα δεν ειναι ιστορικο ουτε των σημειων, ουτε του εκαστοτε αγωνα. Οποιος θελει στατιστικη προγνωση ας το κανει αυτο, οχι ομως εγω. Υπαρχει αλλου ειδους φορμουλα ειδικα στην αγγλια.
―-----------------------------―-----------------------------―-----------------------------―----------------------------

Αν εσυ εχεις την Χ φορμουλα  δεν χρειαζεσαι 20-45 αγωνες γιατι πρακτικα θα αδυνατισει η φορμουλα.Λογικα απο οσα εχω δει μεχρι τωρα,συνδιαζεις την φορμουλα σε ενα οριο 15-30στηλων που επι το πλειστον βασιζονται καθαρα στην τυχη.Ενα συστημα π.χ 12 αγωνων για 9αδα ισως ειναι ποιο εφικτο.Επισης για να εχει νοημα ισως θα πρεπει καθε φορα να εχεις ενα μοτιβο,να βαζεις ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΘΕΣΕΙΣ-ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ετσι θα εχεις,εχουμε καποια εικονα,π.χ στην θεση  10 μπορει να εχεις αποδοση 3,40 και την επομενη 2,10.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2020, 23:01:μμ από Χρηστος »

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #126 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 23:05:μμ »
ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ...???

ΤΙ ΠΕΡΝΕΙΣ...???

ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΨΑΞΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ...ΕΤΣΙ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ...!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ....???

ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ...

ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΕΧΕΤΕ...???????(1-3) ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ...Κ ΕΣΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΜΕ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΕΣ (Μ@ΛΑΚΙΕΣ)...????!!!!

ΒΑΛΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ (10) ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ...ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΒΕΡΕΣΕ...!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2020, 23:18:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #127 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 23:23:μμ »
Κ. Ζαχαρια εαν θέλουμε αυτό το νεο συστημα να το παίξουμε για 10αδες με το ιδιο στυλ των 45 αγώνων πόσοι αγώνες και πόσες στήλες βγαίνουν.
Οι 45 αγωνες με 3-3 δεν ταιριαζουν  10αδες ,η πας για 9αδες η 12αδες.

Παντως για      9αδες ειναι 9 στηλες
και για  ειναι 12αδες  ειναι 13 στηλες

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #128 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 23:48:μμ »
ΟΛΑ (Μ@ΛΑΚΑ) ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ...

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ...

ΠΑΡΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ...

ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΤΙΕΣΕ ΣΑΝ ΠΟΕΔΗ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΣΕ (ΚΟΨΩ)...

https://www.betsite.gr/forum/index.php?topic=2723.0
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2020, 23:52:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2561
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #129 στις: Νοεμβρίου 13, 2020, 23:52:μμ »
Κ. Ζαχαρια εαν θέλουμε αυτό το νεο συστημα να το παίξουμε για 10αδες με το ιδιο στυλ των 45 αγώνων πόσοι αγώνες και πόσες στήλες βγαίνουν.
Οι 45 αγωνες με 3-3 δεν ταιριαζουν  10αδες ,η πας για 9αδες η 12αδες.

ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΕ ΑΥΤΟΟΟΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ...

Παντως για      9αδες ειναι 9 στηλες
και για  ειναι 12αδες  ειναι 13 στηλες
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

Χρηστος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 473
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #130 στις: Νοεμβρίου 14, 2020, 09:00:πμ »
Αναφερε για ιδιο στυλ των 45,πανω σε αυτο εκανα αναφορα,και ετσι να μην ηταν δεν πσοσβαλα κανενα ,τωρα αν θελει τις 27 στηλες και η τις 9 ισως να υπαρχει και αντιλογος,τελος πες οτι εκανα εστω και λαθος ,ειναι αυτο λογος να θες να με βγαλεις απο την μεση?ουτε κατηγορησα ουτε εβρισα,τι ειπα ( οτι οι 45 με 3-3 δεν κανουν 10αδα αλλα το αμεσως επομενο ειναι 9νιαδα με 9 στηλες)!!

ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΙΣ (9) ΣΤΗΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΙΣ ΤΣΕΚΑΡΩ...

Υ.Γ...ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΣΕ ΕΒΡΥΣΑ...ΤΟ (Μ@ΛΑΚΑΣ) ΤΟ ΕΝΝΟΩ (ΧΑΖΟΥΛΗΣ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΥ...!!!ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΑΣΧΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ (ΚΟΒΩ)...???ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΣΕΝΑ ΝΑ (ΚΟΨΩ) ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ....ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ...ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ (15) ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ (27) ΣΤΗΛΕΣ...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2020, 13:32:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #131 στις: Νοεμβρίου 14, 2020, 10:12:πμ »
Γέμισε ο τόπος παντογνωστες και λογάδες. Είπα την φόρμουλα την χρησιμοποιω μονο στην Αγγλία οπου την παρακολουθώ χρονια τώρα απο κοντά. Xθες επιασα την Μπολτον με 3.80 αποδοση. Το λεω για να σας δειξω οτι μονο με αυτην ασχολουμαι κατα βαση και με τιποτα αλλο. Στην Ευρώπη χρησιμοποιώ τον τροπο του κ. Φιλλα διότι δεν ασχολουμε εκτος κάποιων ιδιαίτερων αγώνων. Απαντάτε κάποιοι χωρίς να διαβάζετε και άλλοι χωρίς να σκέφτεστε. Ειλικρινα τώρα κάποιοι είστε υπερβολικά βαρετοι για μένα σε σημείο που δεν θα  ξαναπαντησω μπας και γλυτωσω.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2020, 10:54:πμ από THEO-007 »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #132 στις: Νοεμβρίου 14, 2020, 11:02:πμ »




Και χθες εγινε το ιδιο πραγμα. Εκλεισαν ολοι οι ομιλοι και δεν βγηκε 6αδα αλλα δυο στηλες εχασαν απο ενα ελευθερο και ενα ισχυρο παιχνιδι για να γινουν 6αδες.
Περασαν 9 στα 18 ματς με το αναβληθεν δηλαδη το 50%. Εαν επιανα την ισχυρη στις στηλες Καχαμαρκα στην τελευταια βασικη ακομη και εαν εχανα την αλλη ισχυρη την Ιραπουατο η 6αδα θα εβγαινε. Δηλαδη στην ουσια περναει η 6αδα με βαση τους ορους αλλα με ποσοστο και οχι 100%.



Επισης θελω να ρωτησω σχετικα με τα στανταρ στο νεο συστημα. Οι στηλες μειωνονται απο το λογισμικο δεν αφαιρουμε εμεις κατι.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2020, 11:14:πμ από THEO-007 »

denisdv

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 17
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #133 στις: Νοεμβρίου 14, 2020, 11:38:πμ »
Καλημέρα,
Ξαναερχομαι πίσω σε μια παλιά ανάρτηση που ειχα κανει πριν 10 ημερες. Παιζεις ενα συστημα με 99,91% οικονομία στηλών. Απο 18500 στηλες περιπου παιζεις μονο 16 με ορους.Συμφωνα με τον ελεγχο του συστήματος & διαλογες για να εχεις απολυτη & σιγουρη επιτυχία  πρεπεις να πιασεις απο 16 και επάνω(το κοροιδευεις αλλα ετσι ειναι). Λοιπον σου αναφερω οτι υστερα απο ελεγχο με το ανδρομεδα το συγκεκριμενο συστημα εχει σε 6 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-1 εξαδες , σε 7 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-1 εξάδες,σε 8 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-2 εξάδες,σε 9 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-2 εξάδες,σε 10 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-4 εξάδες,σε 11 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-4 εξάδες,σε 12 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-6 εξάδες,σε 13 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-6 εξάδες,σε 14 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-9 εξάδες,σε 15 επιτυχίες πιθανότητα απο 0-9 εξάδες,σε 16 επιτυχίες πιθανότητα απο 4-12 εξάδες,σε 17 επιτυχίες πιθανότητα απο 8-12 εξάδες,σε 18 επιτυχίες πιθανότητα απο 8-16 εξάδες. Το συστημα οπως ειχα πει ειναι να σου κατσει. Το εχω δοκιμάσει και εγω και απο τυχη εκατσε. Αλλα μην αγνοουμε οτι ειναι τυχερό. Εδω μεσα πιστευω πρεπει να ακουγονται ολες οι αποψεις ασχετα αν μας αρεσουν η οχι. Συμφωνω με τον φιλο Δημοκριτο οτι δεν μπορουμε να λεμε οτι κανουμε καποιο πραγμα πχ. προβλεψεις - τροπος παιξιματος αλλα να μην το λεμε. Καλυτερα θα ηταν να μην το αναφερουμε καθολου και καλο θα ηταν να μην κατακρίνουμε αλλους φιλους του forum για τις αποψεις του ειτε ειναι σωστες ειτε λάθος. Πληροφορίες ζητάμε ολοι - Απαντησεις δινουμε ολοι.(Παγκοσμιος στοχος & σκοπός δημιουργίας ενός forum) Αυτα απο εμενα με φιλικους χαιρετισμους.

ΕΜΕΙΣ (ΒΛΕΠΟΥΜΕ) ΤΟ (ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΩΝ ΟΡΩΝ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ) ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ...!!!

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ (30) ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΡΟΛΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΣΕ (3) ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΩΝ (10) ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ...ΚΑΙ ΖΗΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ (1-1) Η (1-10) (ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ) ΓΙΑ (3ΑΔΑ) ΕΙΝΑΙ (1000) ΣΤΗΛΕΣ...!!!ΜΙΛΑΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΗΤΑΝ (15) ΚΑΙ ΠΑΝΩ...ΟΠΟΤΕ (15Χ15Χ15)=(3375) ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ...!!!ΚΑΘΑΡΟ ΚΕΡΔΟΣ(2375) ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ...

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ (1000) ΣΤΗΛΩΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΣΑ ΠΙΑΝΕΙ (3ΑΔΑ)...???

ΜΕ (21 ΣΤΑ 30)...!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ (3ΑΔΑ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ (2375) ΑΛΛΑ ΜΕ (21 ΣΤΑ 30) ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...???ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΝΩ...Η ΑΝ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ (1) ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ...ΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ...???
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2020, 13:19:μμ από ΦΙΛΛΑΣ »

THEO-007

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 804
Απ: Παρατηρησεις επι των συστηματων του ΒΕΤSITE.GR
« Απάντηση #134 στις: Νοεμβρίου 14, 2020, 12:26:μμ »
Οι στηλες που παιζοντε στα συστηματα μπροστα στον ογκο των αγωνων ειναι σαν την μυγα μες στο γαλα. Και ετσι να ειναι οπως το λες ειναι ικανοποιητικο παλι το συστημα με βαση αυτα που ζηταει. Στο συστημα υπαρχουν ισχυροι αγωνες 6 τον αριθμο που αν περασουν εχεις 100% 6αδα με 6 στα 18 και απο κει και περα παραγωγη κερδισμενων στηλων. Στο λεει αυτο το ανδρομεδα. Εγω δεν επιθυμω να αναφερω τον τροπο παιχνιδιου μου φιλε ουτε τον τροπο προβλεψης μου. Επειδη δεν τον ανεφερα τρωω μπηχτες. Ο τροπος παιχνιδιου μου ειναι τα δελτια μου και τα συστηματα που παιζω και αν καποια απο αυτα δεν συμφερουν θα απορριφθουν. Αλλα το ειπα και θα το ξαναπω. Ερωτησεις θετω μονο στο Ζ. ΦΙΛΛΑ και στον ΔΟΚΤΟΡΑ διοτι αυτοι ειναι οι κατασκευαστες καποιων συστηματων που παζω. Σε κανεναν αλλο δεν απευθυνω ερωτηματα. Το θεμα ειναι οτι ολοι απαντανε λες και επειδη εχουν καποιο προγραμμα τα ξερουν ολα. Ο κ. Φιλλας εχει κανει συστηματα με καλυτερες στηλες απο τα προγραμματα που διαθετετε καποιοι. Εχει λοιπον και τον πρωτο λογο για μενα να απαντηση αλλα και η μονη αποψη που θα ληφθει σοβαρα. Εγω ηρθα να βρω τροπους να παιξω στοιχημα και να βγω μακροχρονια κερδισμενος. Προσπαθησα στην αρχη να συζητησω αλλα οι περισσοτεροι ειναι στην κοσμαρα τους. Για αλλα θεματα ανοιγουν αρθρα και για αλλα απαντανε μεσα. Και γω θελω να κανω σοβαρες συζητησεις. Δεν θελω να αερολογο. Η φορμα του τελευταιου συστηματος του Ζ. Φιλλα. οποιος θελει ας την χρησιμοποιηση.


« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2020, 12:33:μμ από THEO-007 »