Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.  (Αναγνώστηκε 820 φορές)

Thomas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 21
Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.
« στις: Αυγούστου 07, 2023, 17:20:μμ »
10 τριπλές για 10αδα 46 στήλες. Αυτή είναι η 46η. Ανεβάζω τους αγώνες γιατι το θεωρώ ηθική υποχρέωση. Αφού μου έδωσαν έτοιμο σύστημα με ανάπτυξη θεωρώ πως το λιγότερο που έχω να κάνω είναι να ανεβάσω τις ομάδες μου. Δεν λέω πως θα πάει ταμείο, αλλά έχει αρκετές πιθανότητες να περάσει. Ετσι θέλω να πιστεύω... Θα δείξει! Πάντως είναι πανέξυπνο σύστημα και σε 3 στήλες (12η-19η-30η) σπάει τον όρο σε Χ και σε διπλά. Να 'ναι καλά ο άνθρωπος που το μοιράστηκε μαζί μας. Οι ομάδες είναι επιλεγμένες από πρόγραμμα, εγώ ουτε καν ξέρω τις περισσότερες. Πχ την Ατους σήμερα την έμαθα και κάτι Αργεντινέζικες ούτε καν ήξερα πως υπήρχαν.


Thomas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 21
Απ: Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 07, 2023, 20:41:μμ »
Aυτό είναι για αύριο


« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 07, 2023, 20:43:μμ από Thomas »

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Απ: Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 08, 2023, 00:40:πμ »
Ποιοί είναι οι όροι;

Thomas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 21
Απ: Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 08, 2023, 01:52:πμ »

Thomas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 21
Απ: Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 08, 2023, 10:34:πμ »
Δεν ξέρω αν το είδες αλλά οι όροι του είναι λίγο μυστήριοι στην 1η τριάδα και στη τελευταία. Δηλαδή πχ αν σου κάτσουν δυο κολλητοί άσσοι στα πρώτα δύο ματς μετά πας με μία στήλη η οποία κάθεται δύσκολα. Νομίζω και στην τελευταία τριάδα είναι κάπως έτσι το σύστημα. Κατά τύχη κοιτάζοντας τα βίντεο του Φιλλα το είδα που το εξηγούσε στα γρήγορα και εκεί κατάλαβα τους όρους. Εχει επίσης άλλο ένα βίντεο για 10 τριπλές στις 51 στήλες που στους 3 πρώτους άσσους ζητάει 1-3 στους επόμενους 4 2-4 και στους άλλους 3 1-3. Στις διπλές έχει 7 συνεχόμενες διπλές δύο σημείων και θέλεις για να σου περάσει το σύστημα να σου περάσουν 3 ως 9. Οταν κάνει το βίντεο το λέει σκέψου ο δημιουργός του παιδιά αυτοί είναι οι όροι στους άσσους και δείχνουν εύκολα ότι περνάνε και λέει με έμφαση και γελώντας ΘΑ περάσουν δείχνοτας έτσι την δυσκολία του εγχειρήματος. Είναι δύσκολο και ναι είναι πολύ δύσκολο γιατί πας να καλύψεις 539 με 51. Πας με ένα 10% δηλαδή....

Λοιπόν το να κόψεις 46 στήλες μια-μια στο διαδίκτυο δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα. Δεν έχει σημασία αν είμαι γρήγορος ή όχι στην εκτέλεση, δεν είναι εύκολο. Αν το κάνεις όμως βλέπεις τις αδυναμίες του συστήματος και ξέρεις στο περίπου τι θα σε χτυπήσει και θα σε πετάξει εκτός. Για παράδειγμα το να πεις ξέρεις δεν πρέπει να σου έρθουν πάνω από 4 άσσους συνεχόμενοι σαν όρος μοναδικός μπορεις με λίγο τύχη να τον ξεπεράσεις, αλλά μέχρι εκεί. Θέλεις τύχη.

Ξέρεις ποιος είμαι έτσι; Έχεις καταλάβει; Λοιπόν εμένα η φιλοσοφία μου είναι να μην χάνω. Οσο δεν χάνεις και δεν βγαίνει μείον το ταμείο εννοείται, είναι όλα καλά...

Λοιπόν με την ευκαιρία θα σου δώσω μια συμβουλή για τον Διόφαντο. Να βγάζεις τη γκανιότα των αγώνων. Υπάρχουν αγώνες που ο ΟΠΑΠ δεν ξέρω αν το κάνει από λάθος, δίνει λάθος γκανιότα, δίνει γκανιότα μικρότερη και από την πράσινη και πρόσεξε στο δελτίο πρακτορείου. Για παράδειγμα χθες τα ξημερώματα έδινε την Μιγιονάριος 1,74 στον άσσο και 2,15 στο Χ2, όταν η πράσινη σε έπαιζε με 1,75 και 2 στο Χ2. Όταν δεν σε πολυνοιάζουν οι προβλέψεις λοιπόν, σε νοιάζει η γκανιότα και με κάποιο τρόπο να σου εμφανίζει τα ματς από την μικρότερη προς την μεγαλύτερη γκανιότα. Εγω ας πουμε τον Διοφαντο θα τον έπαιρνα άνετα μόνο για αυτό. Ο τζόγος είναι δύσκολος και το νο1 που πρέπει να κάνει κάποιος για να τον κερδίσει είναι να εκμεταλλεύεται λάθη τέτοια όπως σου έγραψα.

Θα συνεχίσω μετά το γράψιμο γιατί τώρα πρέπει να βγω έξω... Εχω να πω και άλλα και να ζητήσω την άποψη σας αν θέλετε να μου την δώσετε. 

javistas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 867
Απ: Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 08, 2023, 12:47:μμ »
Δεν ξέρω αν το είδες αλλά οι όροι του είναι λίγο μυστήριοι στην 1η τριάδα και στη τελευταία. Δηλαδή πχ αν σου κάτσουν δυο κολλητοί άσσοι στα πρώτα δύο ματς μετά πας με μία στήλη η οποία κάθεται δύσκολα. Νομίζω και στην τελευταία τριάδα είναι κάπως έτσι το σύστημα. Κατά τύχη κοιτάζοντας τα βίντεο του Φιλλα το είδα που το εξηγούσε στα γρήγορα και εκεί κατάλαβα τους όρους. Εχει επίσης άλλο ένα βίντεο για 10 τριπλές στις 51 στήλες που στους 3 πρώτους άσσους ζητάει 1-3 στους επόμενους 4 2-4 και στους άλλους 3 1-3. Στις διπλές έχει 7 συνεχόμενες διπλές δύο σημείων και θέλεις για να σου περάσει το σύστημα να σου περάσουν 3 ως 9. Οταν κάνει το βίντεο το λέει σκέψου ο δημιουργός του παιδιά αυτοί είναι οι όροι στους άσσους και δείχνουν εύκολα ότι περνάνε και λέει με έμφαση και γελώντας ΘΑ περάσουν δείχνοτας έτσι την δυσκολία του εγχειρήματος. Είναι δύσκολο και ναι είναι πολύ δύσκολο γιατί πας να καλύψεις 539 με 51. Πας με ένα 10% δηλαδή....

Λοιπόν το να κόψεις 46 στήλες μια-μια στο διαδίκτυο δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα. Δεν έχει σημασία αν είμαι γρήγορος ή όχι στην εκτέλεση, δεν είναι εύκολο. Αν το κάνεις όμως βλέπεις τις αδυναμίες του συστήματος και ξέρεις στο περίπου τι θα σε χτυπήσει και θα σε πετάξει εκτός. Για παράδειγμα το να πεις ξέρεις δεν πρέπει να σου έρθουν πάνω από 4 άσσους συνεχόμενοι σαν όρος μοναδικός μπορεις με λίγο τύχη να τον ξεπεράσεις, αλλά μέχρι εκεί. Θέλεις τύχη.

Ξέρεις ποιος είμαι έτσι; Έχεις καταλάβει; Λοιπόν εμένα η φιλοσοφία μου είναι να μην χάνω. Οσο δεν χάνεις και δεν βγαίνει μείον το ταμείο εννοείται, είναι όλα καλά...

Λοιπόν με την ευκαιρία θα σου δώσω μια συμβουλή για τον Διόφαντο. Να βγάζεις τη γκανιότα των αγώνων. Υπάρχουν αγώνες που ο ΟΠΑΠ δεν ξέρω αν το κάνει από λάθος, δίνει λάθος γκανιότα, δίνει γκανιότα μικρότερη και από την πράσινη και πρόσεξε στο δελτίο πρακτορείου. Για παράδειγμα χθες τα ξημερώματα έδινε την Μιγιονάριος 1,74 στον άσσο και 2,15 στο Χ2, όταν η πράσινη σε έπαιζε με 1,75 και 2 στο Χ2. Όταν δεν σε πολυνοιάζουν οι προβλέψεις λοιπόν, σε νοιάζει η γκανιότα και με κάποιο τρόπο να σου εμφανίζει τα ματς από την μικρότερη προς την μεγαλύτερη γκανιότα. Εγω ας πουμε τον Διοφαντο θα τον έπαιρνα άνετα μόνο για αυτό. Ο τζόγος είναι δύσκολος και το νο1 που πρέπει να κάνει κάποιος για να τον κερδίσει είναι να εκμεταλλεύεται λάθη τέτοια όπως σου έγραψα.

Θα συνεχίσω μετά το γράψιμο γιατί τώρα πρέπει να βγω έξω... Εχω να πω και άλλα και να ζητήσω την άποψη σας αν θέλετε να μου την δώσετε.

Όχι, δεν κατάλαβα ποιός είσαι, να πω την αλήθεια. Αν θες στείλε π.μ.

Κρατάω τη συμβουλή σου για το πρόγραμμα, είναι σημαντική. Δε σκέφτηκα ποτέ ότι ο ΟΠΑΠ μπορεί να κάνει λάθος στη γκανιότα.

Thomas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 21
Απ: Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.
« Απάντηση #6 στις: Αυγούστου 16, 2023, 12:38:μμ »
Λοιπόν θα κάνω μια τροποποίηση στο συστημα και θα το ανεβασω από εβδομάδα γιατι δεν εχω ντεσκτοπ να κανω την αναπτυξη. Σε 10 αγωνες λοιπόν που θα τους χωρισουμε σε 4-3-3 θα βαλουμε 2 διπλες στη τετραδα και από μια διπλή στη τριαδα. Οι αποδοσεις που θα προτιμησουμε θα ειναι 1,4-1,6.

Τα 10 ματς θα ειναι ως εξης:

1)Δ
2)Δ
3)
4)
5)Δ
6)
7)
8 )
9)
10)Δ

Οπου Δ πάει η διπλή Τα υπολοιπα ματς θα πάνε κανονικά δηλαδή άσσοι και τααντιθετα τους οι ΔΕ. Στις ΔΕ θα παμε με συνεχόμενες ΔΕ 2 σημειων απλώς δεν ξέρω αν συμφερει να ζηταω 2 από πόσες βγαινουνε ή τρεις από ποσες βγαινουνε. Είναι θεμα στηλων αλλά μαλλον το 2 απο 9 ειναι καλυτερο ακομα και αν οι στηλες ειναι τριπλασιες. Θα το δουμε όταν θα μπορεσω να βγαλω τις αναπτυξεις. Αυτό το συστημα είναι καθαρα από τη φιλοσοφία του Φιλλα εγώ απλώς έκανα καποιες παραλλαγές. Ο κορμος και η σκεψη των μικτων ειναι καθαρα δικες του επινοησεις. Εγω ουτε καν θα τα σκεφτομουν αυτά.

Thomas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 21
Απ: Πάμε να δοκιμάσουμε ένα συστηματάκι.
« Απάντηση #7 στις: Αυγούστου 18, 2023, 18:54:μμ »
Ενα συστηματακι του Φιλλα εκεινος παιζει 15 διπλές και αν του περασουν και τα 15 και δεν του ερθουν πανω απο 3Χ συνεχομενα γραφει δελτίο με 9 στηλες μονο. Εγω παιζω 14 γιατι δεν παιζει 15 η εταιρια  Η τελευταία στηλη πληρωνει 11000 στο 1.  Το συστημα στο λινκ

 https://www.betsite.gr/forum/index.php?topic=537.0

« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2023, 18:56:μμ από Thomas »