Welcome, Guest. Please login or register.

Αποστολέας Θέμα: απατη απο το stoiximan.gr  (Αναγνώστηκε 52226 φορές)

kstavro

  • Επισκέπτης
απατη απο το stoiximan.gr
« στις: Οκτωβρίου 21, 2015, 21:26:μμ »
καλησπερα, σας στελνω για να μου δωσετε τα φωτα σας για ενα προβλημα που προεκυψε με την stoiximan.

Ειχα κανα 2 μηνες που ειχα ανοιξει λογαριασμο στο stoiximan και επαιζα, συνηθως live basket και κανα παρολι και τελευταια μου πηγαινε καλα και ειχα φτασει 5000ευρω. Μια μερα εχασα 700 ευρω και ειπα να αρχισω να κανω αναληψεις μην τα χασω γιατι ειναι κριμα. Ζηταω αναληψη παρασκευη και βλεπω μεχρι τριτη γραφει ακομα προς εγκριση. Λεω ενταξει ηταν και σκ θα γινει αυριο. Μου ζητανε επιπλεον ταυτοποιηση ταυτοτητα που να την κραταω διπλα στο προσωπο μου, ποσο πιο γελοιο, και τους τα στελνω και αυτα κ λεω ωραια αυριο θα εχω τα λεφτα. Ξαφνικα με το που τα στελνω βλεπω οτι ο λογαριασμος μου ειναι σε μονιμη φραγη χωρις να με εχουν ειδοποιησει με κανα mail οτι σ κλεισαμε. Τς στελνω mail εγω και μου λενε οτι ελεγχεται απο το τμημα ρισκου και ασφαλειας. Σημερα μετα απο 2 μερες ελεγχο μ λενε οτι παραβιασα καποιοθς κανονες και χανω τα λεφτα και μου επιστρεφουν μονο τις καταθεσεις. Οι κανονες που παραβιασα εχουν να κανουν με πολλαπλους λογαριασμους λενε. Απο το ιδιο pc επαιζε ο γιος μου που ειχε ανοιξει εκει λογαριασμο πριν κανα 1,5 χρονο και τωρα δεν ειχε ευρω μεσα.

Σας ρωταω λοιπον, δεν ειναι απαραδεκτο αυτο απο μια τετοια εταιρια? Ας μου ελεγαν απο την πρωτη μερα που ανοιξα το λογαριασμο οτι δεν μπορω να παιξω. Τι περιμεναν ? Να χασω τα λεφτα και να μην πουν τπτ? Δλδ αμα εχανα 5000 θα μου ελεγαν ελα παρτα πισω? Ας μου κλεισουν το λογαριασμο αμα θελουν αλλα να μου επιστρεψουν τα χρηματα.

Παρακαλω βοηθηστε με και πειτε μου πως μπορω να κινηθω για να μην χασω τα χρηματα. Ειναι πολλα τα λεφτα και δεν μπορω να τα χασω.
Ευχαριστω!

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 22, 2015, 20:48:μμ »
ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΟΠΑΠ...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ...!!!
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

kstavro

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 23, 2015, 18:16:μμ »
Δεν διαφωνω σ αυτο που λετε αλλα τωρα καμια λυση για το θεμα μου υπαρχει?

ΦΙΛΛΑΣ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2560
  • ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΠΕΡΝΑ-ΠΕΡΝΑ) Η ΜΕΛΙΣΣΑ...!!!
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 23, 2015, 19:35:μμ »
ΟΧΙ...
ΦΙΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ.

νικος κ

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 09:53:πμ »
Τα ιδια και εγω για να παρω 3.000 εκανα 4 μηνες.... ασε που δεν με αφηναν να πονταρω οσο ηθελα....... ημουν καλος πελατης οσο εχανα. οταν ξεκινησαν κερδιζω απλα με μπλοκαραν....

νικος κ

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 10:22:πμ »
παιζω μονο οπαπ πλεον. σε πρακτορειο οχι στον ιντερνετικο οπαπ . και εχω να κανω με τον πρακτορα που με αυτον εχω παρε δωσε. τα δελιτα προσοχη να ειναι με κερδος κατο απο 1500 ευρω και τα παιρνω μετρητα απο τον πρακτορα ! προσοχη στην επιλογη πρακτορειου να ειναι σωστος ο πρακτορας και εχεις το κεφαλι σου ησυχο !!!!!!

kstavro

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 11:23:πμ »
φιλε νικο γιατι δεν σ αφηναν να τα παρεις ? και πως στο τελος τα καταφερες ? ε ρε που εχουμε μπλεξει....

sakis XXX

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 12:15:μμ »
ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΟΠΑΠ...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ...!!!
prepei na eisai toulaxiston xazos gia na paizeis opap kalitera na min paizeis katholou!!! o opap einai megaliteri klepsia me tis apodoseis pou prosferei!!!kai mono pou to les gelaei o kosmos oloi kleftes einai!

giwrgos

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 12:23:μμ »
Φίλε kstavro η κοπέλα αντιμετωπίζει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα... Το ποσό που δεν της δίνουν είναι 4000 ευρώ που κέρδισε δικαιωματικά...Όσο έχανε όλα ήταν οκ.. Μόλις ζήτησε ανάληψη τότε άρχισαν τα προβλήματα και της είπαν πως θα πάρει πίσω μόνο τα λεφτά της κατάθεσης της.. Μιλάμε για τραγικά πράγματα.. Νίκο θα θέλαμε να μας πεις πως τα κατάφερες...
Φίλε kstavro μπορούμε να έχουμε μία prive συνομιλία???

στελιος

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 13:15:μμ »
εχω παιξει σε πολες ιντερνετικες και πλεον και εγω οπαπ..


εσυ που λες για τις αποδοσεις οπαπ τραβα παιξε αλου αλα πες μας πως πληρωθηκες κιολας...
ασχετοι ολοι βλεπουν αποδοσεις και νομιζουν κερδιζουν κιολας.. στη χασουρα δεν υπαρχει γκανιοτα ξυπνατε !!!

οπαπ και μετρητο στο χερι χωρις καπιταλ κοντρολ ουτε να ξερει κανενας τι ποσα παιζω .


στελιος

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 13:26:μμ »
https://www.gamingcommission.gov.gr/

μηλα με εεεπ μονο ετσι θα βγαλεις ακρη.....


οι ιντερνετικες πληρωνουν αν τους κανεις τζιρο 1000 και κερδισεις καπια στιγμη 200 θα τα παρεις.

αν κανεις τζιρο 200 και κερδισεις 1000... ελα να με πεις πως τα πληρωθηκες... ασε εχω παθει και ξερω... οταν το payoyt σου ειναι καλο δεν σε θελουν πελατη,,,,

οποτε χανε εσυ και παιζε με καλες αποδοσεις

panoulos

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 15:43:μμ »
Παιδια και γω το στοιχημαν το θεωρω μεγαλη απατη...εκμεταλευτηκαν την κατασταση του καλοκαιριου με τα capital controls και βγηκαν στην επιφανεια.Συν οτι μετα απο 4 αναληψεις ανα μηνα κρατανε 3 ευρω προμηθεια λες και τους τα χρωστας επειδη ειχες σωστη προβλεψη.Ωστοσο πριν λιγο καιρο με 3 δελτια εβγαλα συνολικο κερδος 740 ευρω και μου μπηκαν κανονικα στην τραπεζα...Τωρα δεν ξερω τι συμβαινει πχ αν βγαλεις 1000 κ πανω. Οπως λετε κ εσεις βεβαια υπαρχουν περιπτώσεις όπου έγιναν όργια και δεν καταβληθηκαν τα κερδη. Εκει ίσως πρεπει να ακολουθησει καποιος τη νομικη οδό αν και θα ειναι χρονοβορο αλλα αξιζει ώστε να μην τους χαρισει ουτε 1 λεπτό και να πάρει τα κερδισμενα.

kstavro

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 17:13:μμ »
Φιλε giwrgo ναι εννοειται να κανουμε πριβε συνομιλια.. Εμενα μ νευριαζει που δ σ ενημερωνουν απο την αρχη. Περιμενουν να χασεις και να τς δινεις λεφτα. ε μια φορα ετυχε να κερδισουμε, δωστα και μην μ ξανα αφησεις να παιξω στην τελικη. Τα λεφτα ομως τα δικαιουμαι.

giwrgos

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 17:46:μμ »
master24ishere@gmail.com είναι το mail μου όπου μπορούμε να έχουμε μία πρώτη επαφή

giwrgos

  • Επισκέπτης
Απ: απατη απο το stoiximan.gr
« Απάντηση #14 στις: Οκτωβρίου 24, 2015, 20:33:μμ »
Φιλε kstavro εχεις καποιο μειλ που μπορουμε να επικοινωνησουμε?